, piątek 1 lipca 2022
Goleszów: Za nami pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym
Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport. w Goleszowie fot: UM GoleszówDodaj do Facebook

Goleszów: Za nami pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym

red./mat.pras.
Goleszów: Za nami pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym

W zawodach wzięło udział prawie 200 licencjonowanych kolarzy.


Goleszów: Za nami pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym

Dopisała pogoda, jak również uczestnicy, którzy ścigali się ze sobą przemierzając przepiękne trasy zlokalizowane na terenie gminy Goleszów oraz Dębowiec, a także przecinające gminę Skoczów.


Goleszów: Za nami pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym

Najmłodsi mieszkańcy gminy mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych zorganizowanych w edukacyjnym miasteczku ruchu drogowego, w którym policjanci z powiatu cieszyńskiego uczyli zasad bezpiecznego poruszania po drogach publicznych.

W weekend Goleszów stał się na chwilę górską stolicą kolarstwa szosowego. Kibice mogli oglądać i dopingować zmagania 200 zawodników. Mistrzostwa organizacyjnie można nazwać wielkim sukcesem co daje nadzieję, że w przyszłym roku a nawet kolejnych latach gminę odwiedzi jeszcze więcej zawodników i kibiców, a impreza na stałe wpisze się w gminny kalendarz.

Za nami bardzo udana, pierwsza edycja Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport w Goleszowie. Dopisała pogoda, jak również uczestnicy, którzy ścigali się ze sobą przemierzając przepiękne trasy zlokalizowane na terenie gminy Goleszów oraz Dębowiec, a także przecinające gminę Skoczów. W sumie, w zawodach wzięło udział prawie 200 licencjonowanych kolarzy.
W trakcie mistrzostw zawodnikom i kibicom towarzyszyło wiele atrakcji zorganizowanych w sportowym miasteczku. Również najmłodsi mieszkańcy gminy mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych zorganizowanych w edukacyjnym miasteczku ruchu drogowego, w którym policjanci z powiatu cieszyńskiego uczyli zasad bezpiecznego poruszania po drogach publicznych.

- To było wyjątkowo udane wydarzenie. Dziękuję organizatorom wyścigu za zaufanie jakim obdarzyli nas, wybierając naszą gminę jako jednego z gospodarza zawodów, gratulując jednocześnie profesjonalnej organizacji całego wyścigu. Gratuluję także wszystkim uczestnikom wyścigu. Dziękuję także mieszkańcom Goleszowa za cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami w ruchu występującymi w trakcie zawodów, a także wszystkim pracownikom urzędu gminy, którzy zaangażowani byli w organizację Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport! - oficjalne podziękowania płynęły od Sylwia Cieślar wójt Goleszowa.

Szczegółowe wyniki Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowy Masters i Cyklosport dostępne są tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama