, wtorek 5 marca 2024
Nowy Zastępca Wójta Gminy Chybie
Grzegorz Dulemba- nowy zastępca wójta w Chybiu. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Nowy Zastępca Wójta Gminy Chybie

red.mat.pras
Po roku zarządzania Gminą Chybie bez osoby bezpośrednio zastępującej, wójt Chybia - Janusz Żydek podczas minionej sesji Rady Gminy Chybie przedstawił wieloletniego samorządowca – Grzegorza Dulembę, który już od poniedziałku zasili szeregi Urzędu Gminy w Chybiu i zostanie powołany na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Chybie.

Wójt Janusz Żydek zaznaczył, iż doświadczenie i wiedza zdobyta w Urzędzie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju przez pana Grzegorza zostaną w pełni wykorzystane w tutejszym urzędzie. Podkreślił również, iż wierzy, że doskonała współpraca pozwoli zdziałać dla gminy i jej mieszkańców jeszcze więcej.

Grzegorz Dulemba urodził się w 1969 roku. Jest specjalistą z zakresu zarządzania jakością, ochrony danych osobowych i audytu. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach, Wydział Ekonomii na kierunku Finanse i Bankowość. W latach 1994-1998 pracował w bankowości, od roku 1999 w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju – 16 lat na stanowisku Sekretarza Miasta oraz 5 lat na stanowisku Naczelnika Biura ds. Zarządzania Jakością.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama