, niedziela 25 luty 2024
Janusz Korwin-Mikke odwiedzi Skoczów i Cieszyn
Spotkanie z Januszem Korwin-Mikke odbędzie się w sobotę w Cieszynie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Janusz Korwin-Mikke odwiedzi Skoczów i Cieszyn

AK, mat. pras.
W piątek 23 marca w Skoczowie (Hotel Karet ul. Ustrońska 10) o godzinie 16.00, oraz w sobotę 24 marca w Cieszynie (Cafe Muzeum ul. Regera 6) o godzinie 14.30 odbędzie się spotkanie z Januszem Korwin-Mikke.

Do licznego przybycia serdecznie zapraszam w imieniu bielskiego oddziału Nowej Prawicy - mówi Grzegorz Szczotka, koordynator partii w powiecie cieszyńskim. Podczas spotkań będzie możliwość posłuchać wykładu szefa Kongresu Nowej Prawicy, posła I kadencji sejmu, publicysty, oraz wielokrotnego kandydata na prezydenta RP i zakupić jego książkę wraz autografem. Przewidywany jest również czas na pytania od słuchaczy i rozmowę.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

żal - żal.pl - Korwin nie ma racji bytu, co on może zaproponować? Co tym razem zgoli? Chociaż Polacy jako naród często niezadowolony z działań sprawującej władzę partii lubi takie "barwne" odmiany jak Korwin... bez sensu!

Były tłumy w Skoczowie, tłumy! Gdyby któś zemdlał, nie miałby jak upaść. Burmistrz Skoczowa Janina Żagan powiedziała, że ostatnio takie tłumy były na papieżu w 1995 roku.
Nawet nie chce pomyśleć, ile będzie w Cieszynie. Do wczoraj stawiałem na tysiąc. Po tym, co było w Skoczowie, będzie ze dwa.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama