, niedziela 26 maja 2024
Wisła: Para prezydencka spotkała się z olimpijczykami (fotorelacja)
Bronisław Komorowski z paraolimpijczykiem Januszem Rokickim. fot. Katarzyna Koczwara Dodaj do Facebook

Wisła: Para prezydencka spotkała się z olimpijczykami (fotorelacja)

tekst i zdjęcia Katarzyna Koczwara
Wisła: Para prezydencka spotkała się z olimpijczykami (fotorelacja)

Gospodarze spotkania Helena i Jan Legierscy z parą prezydencką. fot. Katarzyna Koczwara

Ostatni wieczór w Wiśle para prezydencka spędziła w Chacie Olimpijczyka na spotkaniu ze sportowcami i ich rodzinami. - Z Wisły, ze Śląska Cieszyńskiego pochodzi wielu znakomitych sportowców - mówił Bronisław Komorowski.
PISALIŚMY: Bronisław Komorowski w Wiśle: Stąd lepiej widać Warszawę!

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Jan Legierski, Janusz Rokicki, matka i córka Jana Raszki, Apoloniusz Tajner z małżonką, Ewa i Jan Kawulokowie oraz trener Jan Szturc. Była to także okazja do podsumowania wizyty pary prezydenckiej. - Mam nadzieję na częste powroty do Wisły, czujemy się tutaj znakomicie. Mam już pewne plany, może zorganizujemy tu w przyszłości spotkania międzynarodowe - wyznał Bronisław Komorowski.

Burmistrz Wisły nie krył zadowolenia z wizyty prezydenta. - Bardzo się cieszymy, że Wisła, jej krajobraz, atmosfera i otwartość mieszkańców państwu odpowiada. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i już czekamy na państwa znowu w Wiśle, w domu na Zadnim Groniu – powiedział podczas Jan Poloczek.

PISALIŚMY: Wisła: Skakali dla prezydenta (zdjęcia)

Apoloniusz Tajner sprezentował Annie i Bronisławowi Komorowskim m.in. flagę olimpijską z Vancouver z autografami sportowców, którzy reprezentowali Polskę, a także karykaturę Adama Małysza i Justyny Kowalczyk, medalistów z Kanady, podopiecznych Polskiego Związku Narciarskiego.

Para prezydencka przebywała w Wiśle od 27 grudnia. Wizyta miała charakter w dużej mierze prywatny. Bronisław Komorowski codziennie jeździł na nartach, Anna Komorowska uprawiała nordic walking.

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Komentarze: (28)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

dobrze, że tak powiedział,
inaczej forum by wybuchło

Nadpłynęły kaszaloty~~~~~DDDDDD

Popieram w 100% :)

Nie dostałeś się na zdjęcie i płaczesz wieśniaku

A czemu (prawie) na każdym zdjęciu widać Prezydenta? Niech będzie na jednym lub dwóch, ale pokażcie naszych ludzi, którzy tam byli. Prezydenta możemy sobie znaleźć na jego stronie internetowej. A fajnie byłoby zobaczyć naszych, którzy dostali się do prezydenta.

"Polacy to nie są wyłącznie orły, ale są też sępy, kanalie i szakale" - dyskusja o nowej książce Grossa"
WPROST !
Szok, szok...szok ! I to jest Polaska...?

Wiecie dlaczego prezident przyjechał właśnie do Wisły ? Bo myslał, że tu mieszkają same głuszce ha ha ha :) Skoro tak lubi Wisłę to dlaczego na nartach jeździł w ISTEBNEJ ? Ale urwał aaa ha ha :) Wiślanie - wazeliny stykło czy podesłać ?

A teraz z niecierpliwością czekamy na relację z porannych i wieczornych ablucji Pary Prezydenckiej. I proszę nie zapomnieć wymienić wszystkich, których Pan Prezydent spotkał w drodze do łazienki. Do dzieła Panowie!

Bardzo sie ciesze,ze p.Prezydent odwiedzil
Wisle i milo tam spedzil czas wsrod przemilych
i serdecznych ludzi.
Pozdrawiam.

Będą wybory - będziesz miał głos. Na szczęście tylko jeden.

POzwólcie mu we Wiśle zostać. Głuszce i sarenki już sie ciesza na samą myśl. Farszawe widzi lepeij niz z belwederu to juz lepszego uzasadnienia nie trzeba :D

Jejku. Co sie im tak wszystkim przytyło ?! Olimpijczycy ? Sportowcy ? Prezydent po tygodniu uprawiania sportów zimowych ? Przeciez tam nie ma zadnej szczupłej osoby ! Rozpasanie na 102 ! Hulanki, swawole, a biomasa pokornie na takich głosuje :) . Na szczeście to tylko niecałe 50% wyborców :) .

ludzie wreszcie wescie sie za prace anie tylko alangi nikt juz nie pamieta o powodzianach o
ludziach naprawde dotknietych nieszczesciem
tylko uczty i alangi wstyd.
w

Prezydent jest najlepszy w takich biesiadnych klimatach. Ale na Boga, gdy udaje opatrznościowego męża stanu czuję straszne zażenowanie chyba, że wyłączę głos w telewizorze.

wtedy bardzo grzmiało ... !
I co ?
I nic...
Prezio nie przyjechał, a na fotelu usiadł ktoś inny ...
może kombatant ?

teraz to wiślanom to już całkiem się w głowach poprzewraca.
będą go tyłku całować i nieważne że dźwigli nam podatki, nieważne, że nic nie zrobił od swojej kampani, nieważne, że jest tylko "pacynką", ważne że Wisłę odwiedził i z Wiślanami się napił....
wazeliniarze....

a redakcja to wycina???... przecież jaki kuń jest każdy widzi...:)

zmaza nocna?...

Trzeba powołać sejmową komisję śledczą z Niesiołowskim jako przewodniczącym - natychmiast.

Do gospodarstwa we wsi przychodzą trzej pątnicy: Kaczyński,Żyd i Muzułmanin. Wieśniak otwiera im drzwi a oni proszą o nocleg. 'Mogę was przenocować ale mam tylko dwa miejsca,chyba że jeden będzie spał w chlewie',odpowiada gospodarz. Muzułmanin mówi że dla niego to nie problem i może spać w chlewie. Po chwili puka do drzwi i mówi że jednak przeprasza ale nie może spać w tym samym miejscu ze zwierzęciem a właśnie na sianie leży krowa. Na to Żyd odpowiada że jemu krowa nie przeszkadza a żeby nie robić problemu to on pójdzie spać do chlewa. Jednak i on wraca po chwili i tłumaczy ze nie może spać ze świnią bo to nieczyste zwierze i on tak nie może. Na to Kaczyński" Z wami to zawsze tylko same kłopoty" no ale zgadza się spać w chlewie byleby tylko już się położyć i odpocząć. Po chwili do drzwi pukają krowa i świnia...

Polska (:) to chory naród. Życzę Polakom jedności.
Syrenka na trzeźwo

ostał ci się jeno wykrzywiony nienawiścią dziób.

podlegający pod Wa-wę, honorowy prezes AM...?
wszystko możliwe...?

a kaczorowi to nie w dziób !!!

Pani Kasiu, gratuluję fajnych fotek.

" Wizyta w okolicy belki startowej była niemożliwa ze względów bezpieczeństwa. - Aktualnie wyciąg przechodzi przegląd techniczny, ostatnio wystąpiło kilka usterek, nie chcieliśmy ryzykować - wyjaśnia Grzegorz Kotowicz, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku..."
TO PRZYPADEK - że wyciąg podczas wizyty Prezydenta był nieczynny ...? Przecież Dyrektor Centralnego Osrodka Sportu w Szczyrku wiedział kiedy upływa termin kontroli technicznej wyciągu na skoczni im.A.Małysza w Wiśle-Malinka? Dyrektor nie wiedział ...? Jak czuł się w obliczu takiej niedyspozycji organizacyjnej Pan Prezes PZN , A.Tajner i Pan Burmistrz...?
MAM PYTANIE ?
Co stoi na przeszkodzie, aby Wisła stała się Samodzielną Jednostka Organizacyjną? W tej kompromitujacej Wisłę sytuacji - jest to raczej oczywiste, zrozumiałe i uzasadnione !
Jest to najwyższy czas, aby Szczyrk przestał matkować po macoszemu - Wiśle !
Proszę tamat zbadać i napisać prawdę, jak to jest między sąsiadami, jest przyjaźń i życzliwość, czy też został już złożony Wniosek o rozwód ...?

Wisła , centrum, chodniki i okolica tonie w śniegu i znów ludzie chodzą drogami jak na wsi, a nie chodnikami? Nie jest to bezpieczne dla pieszych.
Jeden mały traktorek, jeden człowiek i posprzątane.
Dlaczego ten temat zaistniał, czy wróciło stare przyzwyczajenie...?

piękne fotki. Można przesłać Panu Prezydentowi za 3-4 m-ce..,
by nie zapomniał o Wiśle ... !

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama