, środa 28 luty 2024
Zdążyć przed słońcem. Rolety, żaluzje czy plisy?
Rolety, żaluzje czy plisy? fot: arch. KlimszaDodaj do Facebook

Zdążyć przed słońcem. Rolety, żaluzje czy plisy?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zdążyć przed słońcem. Rolety, żaluzje czy plisy?


Zdążyć przed słońcem. Rolety, żaluzje czy plisy?

Projektując wnętrze swojego domu lub mieszkania, często zastanawiasz się, jakie rozwiązania zastosować na oknach. Zaciemniające pomieszczenie żaluzje? Nadające charakteru firany? Chroniące przed słońcem żaluzje? A może kryjące przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów rolety?

Współczesne osłony okienne to bogactwo różnorodnych modeli, dzięki którym wnętrze Twojego mieszkania, domu lub biura nabierze niepowtarzalnego charakteru. Oferowane przez nas rozwiązania to doskonały przykład połączenia funkcjonalności z estetyką. Eleganckie osłony okienne, które nie tylko chronią przed zbytnim nasłonecznieniem, ale także stanowią interesującą dekorację danego pomieszczenia, wykorzystywane są coraz częściej. Firma Klimsza oferuje tak wiele różnych możliwości, że bez problemu można zdecydować się na odpowiednią osłonę okienną, o pożądanych parametrach oraz atrakcyjnej estetyce. Warto zaznaczyć, że obecnie produkowane żaluzje, plisy jak i rolety tekstylne zapewniają bardzo dobrą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Przy wyborze powinniśmy kierować się tym, z jakiego materiału dane osłony okienne zostały wykonane oraz ich kolorystyką. Bogata oferta produktów i innowacyjne rozwiązania mają na celu sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dbając o wysoką, jakość firma proponuje również duży wybór , drzwi wejściowych, okien, bram i pergoli.

Pergola to jeden z elementów tzw. małej architektury, umożliwiający stworzenie w ogrodzie zacisznego kącika. Doskonale chroni przed słońcem i stanowi efektowny element dekoracyjny. Kluczowym czynnikiem umożliwiającym właściwy dobór rozwiązania jest sposób użytkowania tarasu. Uwzględnić należy częstotliwość użytkowania oraz przeznaczenie i dodatkowe oczekiwania względem pergoli. Mając na uwadze powyższe dane jesteśmy w stanie zaproponować produkt z szerokiej gamy rozwiązań naszych dostawców. Posiadamy szeroki wybór rozwiązań, umożliwiający zadaszenie praktycznie każdego tarasu.

Na szczególną uwagę zasługują również moskitiery antyalergiczne. Chronią one nie tylko przed insektami, ale nie przepuszczają również do mieszkania pyłków, które są częstym powodem alergii u dzieci. A jak wiemy na alergię różnego pochodzenia cierpi już co trzeci Polak. Okres wiosenno-letni jest obfity w pyłki przed którymi trudno jest się uchronić. Nasze moskitiery choć w części są w stanie pomóc w tych dość uciążliwych dolegliwościach.

Otwierając się na potrzeby i rozwiązania technologiczne we współpracy z firmą SOMFY klient ma szansę nabyć system TaHoma. Jest to wygodne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca na świecie! Pozwala sterować urządzeniami w domu przy pomocy smartfona, tableta lub komputera.

Firma Klimsza od 1997 r. działa w branży systemów osłonowych, posiadając najszerszy wybór dostępnych na rynku produktów. Dzięki współpracy z wieloma producentami jest w stanie zaproponować kompleksową ofertę zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych systemów osłonowych. Ale ta firma to przede wszystkim ludzie. Dobra atmosfera budowana jest przede wszystkim przez pracowników. Zaufanie, współpraca i zaangażowanie, przyczyniają się tworzenia dobrych relacji i profesjonalnej obsługi klienta. Pomaga to we wspólnym zrozumieniu i wzajemnej lojalności. Pracownicy firmy Klimsza wciąż podnosząc swoje kwalifikacje szukają rozwiązań, które będą mogły sprostać wymaganiom zmieniających się technologii i potrzeb klientów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama