, czwartek 18 kwietnia 2024
50 wystawców i 650 miejsc pracy
Urząd Miasta już teraz ogłosił specjalną ofertę staży studenckich. fot: FJDDodaj do Facebook

50 wystawców i 650 miejsc pracy

DR
8 czerwca 2017 w Cieszynie po raz pierwszy odbędą się Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie orgaznizowane we współpracy z WSB w Cieszynie, Urzędem Miasta Cieszyna, Powiatem Cieszyńskim, Ochotniczymi Hufcami Pracy, Międzygminną Strefą Gospodarczą oraz Zespołem Szkół Technicznych w Cieszynie.

Targi skierowane są do mieszkańców ziemi cieszyńskiej. W trakcie Targów będzie można zapoznać się z ofertami pracy, znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej czy znaleźć źródła finansowania i partnerów dla własnego biznesu. Na dzień dzisiejszy swój udział potwierdziło już 50 wystawców, którzy oferują 650 miejsc pracy.

Dla doświadczonych przedsiębiorców będzie to również doskonałe miejsce do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych, czy otrzymania informacji o nowych możliwościach udziału w szkoleniach, studiach podyplomowych czy kursach dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Targi odbędą się w sąsiadujących ze sobą siedzibach Zespołu Szkół Technicznych im. płk Gwidonia Langera i Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Frysztackiej w godzinach od 10:00 do 17:00. Co ważne, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Urząd Miasta już teraz ogłosił specjalną ofertę staży studenckich. Zatrudnienie może znaleźć 4 studentów na dwa lub trzy miesiące, pomiędzy 1 lipca a 30 września. Proponowana kwota to 2 200, 00 zł brutto. Rekrutację poprowadzi Referat Organizacyjno - Administracyjny UM do takich wydziałów jak: Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Ochrony Środowiska, Wydział Strategii i Rozwoju Miasta, Wydział Zamówień Publicznych oraz Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama