, wtorek 23 kwietnia 2024
Miasto Puck na Święcie Trzech Braci
Wizyta partnerskiego miasta Pucka w Cieszynie to kolejny, ważny punkt w historii współpracy obu miast. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Miasto Puck na Święcie Trzech Braci

mat.pras./red.
W niedzielę 11 czerwca, w ramach Święta Trzech Braci, Miasto Puck po raz kolejny zaprezentuje się w partnerskim mieście Cieszyn. Na scenie wystąpi energetyczny Zespół ColoRed oraz Przemysław Bruhn, laureat Kaszubskiego Idola’2016. Na stoiskach zostanie zaprezentowana Fundacja Project Puck – huta szkła i ceramiki oraz rękodzieło kaszubskie.

Zespół ColoRed to mieszanka niesamowitej energii i nietuzinkowych osobowości scenicznych. Ich siłą jest przyjaźń, a mocą napędową muzyka. Każdy z pięciu członków zespołu to odrębny element, inna historia – razem tworzą niebagatelną miksturę kreatywności, pozytywnego przekazu oraz miłości do muzyki. Poznali się podczas projektu „Kaszubski Idol Live” organizowanego przez Radio Kaszebe, z którym ruszyli w letnią trasę koncertową po Kaszubach, dając kilkadziesiąt koncertów. Pozytywny oddźwięk po koncertach był tak duży, że stał się impulsem do stworzenia zespołu.

Wizyta partnerskiego miasta Pucka w Cieszynie to kolejny, ważny punkt w historii współpracy obu miast. W ubiegłym roku burmistrz Pucka, Hanna Pruchniewska, mówiła w jednym z wywiadów o Cieszynie: „Bywałam tutaj – najpierw jako turystka, potem jako radna, a ostatnio jako burmistrz Pucka. Kiedy zostałam burmistrzem, założyłam sobie, że zawalczę o to, aby ta współpraca między Cieszynem i Puckiem się rozwijała, była coraz bardziej żywa i prawdziwa”.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Oni są stela nie lubią werbusów. Taka naszłość "cesaroków". Gotują się we własnym bagienku.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama