, niedziela 26 maja 2024
Za nami pierwsza edycja Local Secret
Najważniejszą częścią nowej imprezy były oczywiście koncerty. fot: fb/PiotrKaluzaFotografiaDodaj do Facebook

Za nami pierwsza edycja Local Secret

REDAKCJA
Za nami pierwsza edycja Local Secret

Impreza bardzo dobrze wpisała się w coraz częściej wybierane przez organizatorów wszelakich imprezy, przestrzenie cieszyńskiego browaru. fb/PiotrKaluzaFotografia


Za nami pierwsza edycja Local Secret

Swoje karty Local Secret odkrywał jednak od samego rana oferując uczestnikom bogaty program. fb/PiotrKaluzaFotografia

Z magicznymi, różnorodnymi dźwiękami, a także warsztatami artystycznymi i specjalną, bardzo bogatą pod względem programu zajęć strefą dla dzieci kojarzyć się będzie pierwsza edycja festiwalu Local Secret, która swój debiut miała w sobotę, 3 lipca w przestrzeń Browaru Zamkowego w Cieszynie.

Najważniejszą częścią nowej imprezy były oczywiście koncerty. Na scenie wystąpiły zespoły 8 lat w Tybecie, Sskjegg, Free Air, Iksy, The Kroach, Rocker Soul oraz Opozycja. Swoje karty Local Secret odkrywał jednak od samego rana oferując uczestnikom bogaty program warsztatów oraz dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej. Impreza bardzo dobrze wpisała się w coraz częściej wybierane przez organizatorów wszelakich imprezy, przestrzenie cieszyńskiego browaru. Oprócz koncertów, niewątpliwą atrakcją imprezą był "fun time", czyli fluoroscencyjny akt nocny.

- Dziękujemy z całego serca za wczorajszy dzień, za wczorajszą noc, za dzisiejszy poranek. To dzięki Wam ostatnie intensywne godziny upewniły nas w przekonaniu, że warto spełniać marzenia. Pozwolimy sobie chwilę odpocząć i bierzemy się za pracę nad drugą edycją Local Secret - komentowali organizatorzy, tuż po zakończeniu ostatniego punktu bogatego programu.

Bogata relacja zdjęciowa z pierwszej edycji festiwalu Local Secret dostępna na profilu fb imprezy, do której przekierowanie znajduje się TUTAJ.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama