, poniedziałek 20 maja 2024
Spotkanie artystów i twórców z gminy Goleszów i Wędrynia
W ogrzewanym namiocie, rozstawionym obok Urzędu Gminy, znajdą się stoiska z rękodziełem polskich i czeskich twórców.  fot: UG.GoleszówDodaj do Facebook

Spotkanie artystów i twórców z gminy Goleszów i Wędrynia

UM
Spotkanie artystów i twórców z gminy Goleszów i Wędrynia

W sobotę 30 listopada gminy partnerskie Goleszów i Wędrynia zapraszają na „Spotkanie artystów i twórców z gminy Goleszów i Wędrynia".

Współpraca gmin partnerskich to nie tylko prowadzenie wspólnych unijnych projektów, ale przede wszystkim współpraca pomiędzy ośrodkami kultury, szkołami oraz społecznościami. W sobotę 30 listopada gminy partnerskie Goleszów i Wędrynia zapraszają na „Spotkanie artystów i twórców z gminy Goleszów i Wędrynia".

W ogrzewanym namiocie, rozstawionym obok Urzędu Gminy, znajdą się stoiska z rękodziełem polskich i czeskich twórców. Całość rozpocznie się wręczeniem nagród w konkursie plastycznym „Jesień za oknem" organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie. Następnie na scenie pojawią się Zespół Regionalny "Czantoria" z Lesznej Górnej, Noemi & Filip Macura z Czech, Zespół Śpiewaczy „Przocielki” z Cisownicy, Zespół Drnkalisti z Czech. Dodatkowo, lokalni twórcy zaprezentują swoje wiersze, obrazy i zdjęcia.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Kultura bez granic / Kultura bez hranic współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Funduszu Mikroprojektów Euroregion Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński, w ramach programu Interreg V-A CZ-PL.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama