, niedziela 26 maja 2024
Kultura na weekend... John Porter w Brennej
W niedzielę 24 kwietnia o godz. 17.45 wystąpi w Piwnicy Artystycznej w Brennej fot: www.foch.plDodaj do Facebook

Kultura na weekend... John Porter w Brennej

John Porter Solo w trasie koncertowej promuje swoją ostatnio wydaną płytę Honey Trap.


KINO

w Cieszynie

22-24 kwietnia, CUDA Z NIEBA, godz. 18.15

22-24 kwietnia, THE BOY, godz. 20.15

w Skoczowie

22 kwietnia, MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2, godz. 18.30
23 kwietnia, MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2, godz. 17.00


23-24 kwietnia, GEJSZA, godz. 19.30

w Czeskim Cieszynie

23-24 kwietnia, CAROL, godz. 20.00

22 kwietnia

Kubańska Fiesta

W dniach 22-23 kwietnia w Etno-Chacie Topolej w Goleszowie będzie można usłyszeć kubańskie rytmy. W programie spotkania z kulturą, religią, warsztaty kulinarne oraz warsztaty tańców kubańskich. Rezerwacje i zapisy pod nr tel. 665-668-228. Na wieczorne salsoteki wstęp wolny.

Spotkanie z pszczołami

Fundacja Wskazówka, Instytut Edukacji Międzypokoleniowej oraz organizacje partnerskie zapraszają na warsztaty „Spotkanie z pszczołami” w ramach Tygodnia Ziemi w Cieszynie na Wzgórze Zamkowe (Ogród Państwowej Szkoły Muzycznej) w godz. od 16.00 do 18.00. W trakcie warsztatów będzie można przyjrzeć się z bliska tym niezwykłym owadom oraz dowiedzieć się, jak zbudowany jest ul.

Muzyka i Pieśni Średniowiecznej Europy

22 kwietnia o godzinie 19.30 w kościele oo. Bonifratrów zagra Zespół Muzyki Dawnej „Góra Trolla” z Gdańska. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Muzyka i Pieśni Średniowiecznej Europy”. Grupa powstała w 2008 roku w Rumii. Odtwarza pieśni i tańce z epoki średniowiecza i renesansu, głównie zachodniej i południowej Europy. W repertuarze znajdują się utwory starooksytańskie, germańskie, staronorweskie i włoskie.

Nic tak nie łączy, jak muzyka

Strumieński emgok zaprasza na koncert finałowy Chóru Mieszanego Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” im. J. Orszulika w Strumieniu na godz. 20.00 do Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji. Wstęp wolny.

23 kwietnia

Dziecięce Spotkania z Folklorem

Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej zaprasza w sobotę 23 kwietnia na 16.00 do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie na Dziecięce Spotkania z Folklorem. Gościnnie wystąpi Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”. Bilety do nabycia w Cieszyńskim Centrum Informacji.

Zapisy do formacji tanecznej „Royal People”

Formacja taneczna „Royal People” zamierza poszerzyć swój skład. Spotkanie i otwarty trening odbędzie się w sobotę 23 kwietnia o godz. 10.00 w Domu Narodowym w Cieszynie.

Kosze z wikliny

Centrum Pasterskie w Koniakowie zaprasza na bezpłatne, trzygodzinne warsztaty i spotkanie z twórcami ludowymi, podczas których będzie można poznać technikę składania wikliny. Początek godz. 14.00.

24 kwietnia

Pasibrzuch w Teatrze Elektrycznym

Po raz kolejny Teatr Elektryczny w Skoczowie zaprasza dużych i małych na godz.16.00 na popołudniowy spektakl teatralny. Tym razem będzie to „Pasibrzuch” w reżyserii P. Ondrucha – spektakl lalkowy w wykonaniu Sceny Lalek „Bajka” Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

Koncert Johna Portera w Brennej

John Porter w trasie koncertowej John Porter Solo promuje swoją ostatnio wydaną płytę Honey Trap. Jest ona kontynuacją poprzedniego albumu Back In Town, jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. W niedzielę 24 kwietnia o godz. 17.45 wystąpi w Piwnicy Artystycznej w Brennej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Informacji Turystycznej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama