, środa 30 listopada 2022
Drogeria Natura oraz sklep Monoi Tiara Natural Cosmetics mają Najpiękniejsze Świąteczne Witryny Sklepowe 
Główną nagrodę, ufundowaną przez Agencję Promocyjno-Reklamową SPOT S.C. z Cieszyna, przyznało Drogerii Natura zlokalizowanej na ul. Rynek 1 w Cieszynie. fot: Kodak ExpressDodaj do Facebook

Drogeria Natura oraz sklep Monoi Tiara Natural Cosmetics mają Najpiękniejsze Świąteczne Witryny Sklepowe 

STEFAN MAŃKA
Drogeria Natura oraz sklep Monoi Tiara Natural Cosmetics mają Najpiękniejsze Świąteczne Witryny Sklepowe 

W internetowym głosowaniu zwyciężył sklep Monoi Tiara Natural Cosmetics na ul. Górny Rynek 7, zdobywając w sumie 808 głosów. fot. Kodak Express

Punktualnie o północy, 7 stycznia zakończył się konkurs organizowany przez Zamek Cieszyn, w którym pięcioosobowe jury oraz internauci wybierali Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową. Ci pierwsi niemal jednogłośnie przyznali nagrodę główną. Internauci byli bardziej podzieleni i rywalizacja pomiędzy witrynami trwała do ostatnich minut głosowania.

Główną ideą konkursu na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową, było wyróżnienie tych właścicieli sklepów, którzy wykorzystując pracę projektanta lub własne talenty tworzą niepowtarzalne wystawy, a tym samym skutecznie zachęcają do dokonania zakupów, w najlepszym dla handlu miesiącu w roku.

Oceny wystaw oznaczonych specjalną naklejką, dokonało powołane przez Zamek Cieszyn jury oraz internauci w specjalnym głosowaniu, które od 20 grudnia do 7 stycznia, odbywało się na stronie www.gazetacodzienna.pl. Nagrodę główną, ufundowaną przez Agencję Promocyjno-Reklamową SPOT S.C. z Cieszyna (dla właściciela witryny) oraz firmy Kodak Express oraz Eurospar z Cieszyna (dla projektanta zwycięskiej witryny) jury w składzie: Małgorzata Krentowicz, Joanna Wowrzeczka, Anna Kaleta, Ewa Gołębiowska oraz Stefan Mańka, przyznało Drogerii Natura zlokalizowanej przy ul. Rynek 1 w Cieszynie.

- Witrynę wyróżnia minimalizm, prostota i elegancja. Jej autorki: Małgorzata Bielesz-Sznapka, Aleksandra Słowiak-Danielec, Ewa Andrzejewska i Katarzyna Gawłowska stworzyły świąteczny klimat za pomocą zaledwie kilku produktów. Przez co witryna jest bardzo wyrazista, a dzięki udanej kompozycji przyciąga i chce się na nią patrzeć. Cieszymy się, że możemy nagrodzić autorki, które odważnie podeszły do tematu. Nie obawiały się minimalizmu i delikatnych akcentów świątecznych, wykorzystały w zasadzie tylko butelkę perfum, zyskując niebanalny efekt. To świadczy o dużej świadomości projektowej - czytamy w werdykcie jury.

Bardziej podzieleni co do wyboru Najpiękniejszej Świątecznej Witryny Sklepowej byli internauci. Rywalizacja pomiędzy witrynami trwała bowiem do ostatnich minut głosowania. Ostatecznie zwyciężył jednak sklep Monoi Tiara Natural Cosmetics, znajdujący się na ul. Górny Rynek 7, zdobywając 808 głosów.

Oprócz nagród dla właścicieli witryn biorących udział w konkursie oraz ich projektantów, nagrodzono również internautę biorącego udział w głosowaniu. Nagrodę ufundowaną przez firmę Pajak z Bielska Białej, otrzymuje Agata Podżorna.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 1 lutego, podczas 8. urodzin Zamku Cieszyn.

Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ten konkurs to wielkie oszustwo
w jedn dzień nr 1 zdobył 660 punktów - oszustwo!!!

Monoi Tiara Natural Cosmetics - brawo, brawo!!! - w pełni zasłużone wyróżnienie!!
Pozdrowienia dla Pani Kasi :-)

a ja się zastanawiam gdzie w Cieszynie jest Drogeria Natura?, bo była, ale teraz to jest ... Kosmeteria :), a szanowne jury mogłoby na to zwrócić uwagę, żeby nie wprowadzać w błąd szukających ponoć najpiękniejszej witryny w Cieszynie.

A to dlatego, że firma nazywa się ... drogeria natura. Teraz prowadzi sklep sieci Kosmeteria ;)

Co to jest "duża świadomość projektowa" - z werdyktu jury

Firma kosmetyczna przysyła plakat i kilka materiałów do "zrobienia"wystawy,pracownice stawiają to w witrynie,od siebie dorzucają trzy bombki (przepraszam,dokładnie osiem)na krzyż i to jest chyba ta "duża świadomość projektowa".A tak na marginesie...to śledziłem cały ten konkurs.Faktycznie wystawa,która wygrała w opinii jury pięknie się prezentowała,chociaż nie do końca jestem przekonany co do tzw."oryginalności".Były witryny ciekawsze i ładniejsze.Dużo do życzenia pozostawiają zdjęcia niektórych wystaw.Niektóre zrobione po zmroku,przy oświetlonym jeszcze sklepie zamiast dekoracji na wystawie pokazywały towar w sklepie i nie tylko.No i jeszcze jedno.Temat nr jeden wśród moich znajomych,którzy też śledzili konkurs zwłaszcza notowania w internecie.Jak w ciągu jednego dnia można zdobyć prawie siedemset głosów...a dokładnie z około 140 zyskać 808?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama