, czwartek 25 lipca 2024
Cieszyn: W bibliotece ruszył kiermasz książek!
Od 1 czerwca do 31 sierpnia w holu Biblioteki Miejskiej w Cieszynie będzie można skorzystać z możliwości nabycia ciekawej lektury na wakacje.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: W bibliotece ruszył kiermasz książek!

ŁP
Od 1 czerwca do 31 sierpnia w holu Biblioteki Miejskiej w Cieszynie będzie można skorzystać z możliwości nabycia ciekawej lektury na wakacje. Wraz z początkiem czerwca ruszył bowiem kiermasz książek, ze sprzedaży których biblioteka będzie mogła zakupić nowości czytelnicze.

Na pewno nie tylko czytelnicy Biblioteki Miejskiej w Cieszynie pamiętają nasz kiermaszowy stragan przed budynkiem, na który mogli zaglądać całe lato aż do września w poszukiwaniu ciekawej lektury. W tym roku remont ul. Głębokiej uniemożliwia zorganizowanie tradycyjnego kiermaszu przed budynkiem biblioteki, stąd też decyzja o jego przeniesieniu do holu pomiędzy wypożyczalnią dla dorosłych a czytelnią.

- Od 1 czerwca do 31 sierpnia na kiermaszowych regałach znajdziecie Państwo mnóstwo świetnych powieści w sam raz na urlop, inspirujące przepisy kulinarne, propozycje spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich zainteresowań, książki historyczne, związane z podróżowaniem, zdrowiem, religią oraz dotyczące Śląska Cieszyńskiego - zachęca Biblioteka Miejska w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama