, piątek 2 czerwca 2023
W Wiśle z okazji Roku Górali zatańczy Zespół „Śląsk”
Już w najbliższy piątek, 4 czerwca, na deskach amfiteatru w Wiśle wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.  fot: UM WisłaDodaj do Facebook

W Wiśle z okazji Roku Górali zatańczy Zespół „Śląsk”

red.mat.pras.
W Wiśle z okazji Roku Górali zatańczy Zespół „Śląsk”


W Wiśle z okazji Roku Górali zatańczy Zespół „Śląsk”

Już w najbliższy piątek, 4 czerwca, na deskach amfiteatru w Wiśle wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. Widowisko odbędzie się w ramach obchodów Roku Górali w województwie śląskim. Artyści zaprezentują się w swoim sztandarowym widowisku „A to Polska właśnie”.

- Zespół „Śląsk” jest od zawsze mocno związany z Wisłą. To tutaj mieszkał jego założyciel i dyrektor artystyczny Stanisław Hadyna. Tu spoczął na cmentarzu, a jego imię nosi nasz amfiteatr. Dlatego każdorazowo z olbrzymią radością gościmy członków zespołu w naszym mieście – mówi burmistrz Tomasz Bujok, włodarz „Perły Beskidów”.

- Mimo, że wstęp na koncert jest darmowy to aktualnie obowiązujący reżim sanitarny powoduje, że na teren amfiteatru będziemy mogli wpuścić 50% widowni. Warto więc przyjść wcześniej – zachęca Katarzyna Czyż-Kaźmierczak z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama