, sobota 25 maja 2024
Cieszyn: Kocia Szajka wraca do miasta!
Na kocie popołudnie z Agatą Romaniuk oraz "Kocią Szajką" zapraszają także właściciele kawiarni Tramwaj Cafe.  fot: fb/Tramwaj CafeDodaj do Facebook

Cieszyn: Kocia Szajka wraca do miasta!

REDAKCJA
Kocia Szajka znów na tropie! Dziś tj. w środę, 27 października światło dzienne ujrzy trzeci tom przebojowej serii autorstwa Agaty Romaniuk. Tym razem koty dobrze znane z poprzednich dwóch części, zmierzą się zagadką dotyczącą napadu na cieszyńskim, granicznym moście. Przy okazji premiery kolejnej części kocich przygód, w najbliższych dniach odbędą się spotkania z autorką. Pierwsze w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie, drugie w kawiarni Tramwaj Cafe.

W Cieszynie nastała zima. Listonosz Maurycy Moiczek stoi na moście na Olzie i podziwia krę. Nagle czuje uderzenie. Ktoś przewraca jego rower i wyrywa mu torbę z listami. Aspirantka Walerka Koczy wie, że sprawa jest delikatna. Napad zdarzył się na granicy polsko-czeskiej. Do pomocy w śledztwie zostaje wezwana Kocia Szajka oraz czeski kocur Maly Jižik. Pytania się mnożą. Dlaczego z torby zginął tylko jeden list? Komu na nim zależało? I czy uda się go odzyskać przed nadchodzącą Wigilią? - takimi słowami promowana jest trzecia część "Kociej Szajki", która po raz kolejny podejmie się rozwiązania zagadki w tętniącym życiem i pełnym niespodzianek Cieszynie.

Promocji kolejnej historii o miejscowych kotach, o mocnym charakterze i dużej fantazji towarzyszą spotkania promocyjnej, w tym spotkanie autorskie z Agatą Romaniuk, które odbędzie się 27 października o godz. 17:00 w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie oraz kocie popołudnie w kawiarni Tramwaj Cafe. - Agata Romaniuk oraz kocia szajka przejmą stery Tramwaj Cafe w najbliższą sobotę, o godz. 15:00! Będzie smacznie, ale też bardzo zabawnie, bo spotkanie z panią Wieczorynką to uczta dla małych i dużych dzieci! Podczas spotkania będzie też można nabyć najnowszą Kocią Szajkę oraz jej dwa poprzednie wydania. A może ktoś będzie chciał autograf? - zachęcają organizatorzy sobotniego spotkania w Tramwaj Cafe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama