, czwartek 25 lipca 2024
1. Międzynarodowa Wystawa Produktów Regionalnych
Organizatorzy już zapowiadają drugą edycję tej wystawy w przyszłym roku. fot: FJDDodaj do Facebook

1. Międzynarodowa Wystawa Produktów Regionalnych

FJD
15.08.2017 w godzinach od 10.00 do 15.00 na rynku w Ustroniu odbyła się pierwsza edycja Wystawy Produktów Regionalnych zorganizowana przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia.

Patronami tej bardzo udanej imprezy było Miasto Ustroń, Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Górolsko Swoboda oraz PZKO koło Jabłonków. W ramach wystawy miała miejsce promocja i degustacja spożywczych produktów regionalnych, prezentacja rękodzieła oraz konkurs na najlepszy regionalny produkt spożywczy. Wystawę odwiedziło bardzo wielu turystów, którzy mieli okazję posmakować naszych produktów regionalnych. Szczególnie mocno oblegane były stoiska z produktami ekologicznymi, a także ze słodkościami i wędlinami przyrządzanymi na tradycyjnych recepturach. Organizatorzy już zapowiadają drugą edycję tej wystawy w przyszłym roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama