, poniedziałek 22 kwietnia 2024
 „Finał z głową” – sztab WOŚP w Pruchnej wystartował!
W tym roku pieniądze ze zbiórki przekazane zostaną dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. fot: WOŚPDodaj do Facebook

„Finał z głową” – sztab WOŚP w Pruchnej wystartował!

red.mat.pras.
 „Finał z głową” – sztab WOŚP w Pruchnej wystartował!

W zeszłym roku sztab w Pruchnej zebrał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy 46 238,59 zł. Liczymy, że i w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord. Strumień

Wielkimi krokami zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zagra pod hasłem „Finał z głową”. W tym roku pieniądze ze zbiórki przekazane zostaną dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tradycyjnie serce sztabu WOŚP w gminie Strumień bije w Pruchnej.

- Nasz sztab mimo przeciwności losu uczestniczy w wydarzeniu, zgodnie z zasadą, że "gramy do końca świata i jeden dzień dłużej". Oczywiście musimy przenieść organizację do sieci. Nie będzie tradycyjnej imprezy finałowej w Pruchnej. Nasz sztab ma już uruchomioną eSkarbonkę, do której już teraz można wpłacać pieniądze. – mówi Anita Świtała, szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pruchnej.

Zachęcamy do dokonywania wpłat na specjalnej e-skarbonce sztabu w Pruchnej. Jej licznik przekracza na tę chwilę ponad 4 tys. złotych. Wpłat można dokonywać pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/zfjtm9

Trwają również prace nad uruchomieniem licytacji przedmiotów. Więcej informacji już niedługo na profilu facebook Zespół Szkół w Pruchnej - strona nieoficjalna .

W zeszłym roku sztab w Pruchnej zebrał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy 46 238,59 zł. Liczymy, że i w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama