, czwartek 18 kwietnia 2024
 Ukradli opla, teraz grozi im 10 lat więzienia
Policjanci ze Strumienia zatrzymali dwóch złodziei, którzy skradli opla corsę. fot. mat. pras.  Dodaj do Facebook

Ukradli opla, teraz grozi im 10 lat więzienia

KK, KPP Cieszyn
Policjanci ze Strumienia zatrzymali dwóch złodziei, którzy skradli opla corsę. W ręce stróżów prawa wpadło dwóch mieszkańców Chybia. Za te przestępstwo mogą trafić za kratki nawet na 10 lat. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
- We wtorek, 14 czerwca rano policjanci ze strumieńskiego komisariatu zostali powiadomieni o włamaniu do garażu budynków warsztatowych na ulicy Londzina w Strumieniu. Nieznani sprawcy wyłamali w nocy drzwi do garażu, skąd skradli opla corsę. Auto warte było kilkanaście tysięcy złotych. Już po kilku godzinach od zgłoszenia, stróże prawa zatrzymali jednego ze sprawców, 34-letniego mieszkańca gminy Chybie - informuje mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Następnego dnia zatrzymano jego wspólnika. Okazał się nim 35-latek, również mieszkaniec gminy Chybie. Mundurowi odzyskali samochód i zwrócili właścicielowi w kilka godzin po zgłoszeniu przez niego kradzieży. Jak ustalili strumieńscy śledczy, sprawcy planowali wcześniej kradzież vw passata.

- Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży samochodu opel corsa i usiłowania kradzieży passata. Na poczet grożących im kar, jednemu z podejrzanych zajęto samochód - wyjaśnia oficer prasowy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama