, niedziela 2 kwietnia 2023
Nie mieli na benzynę, to sobie ją ukradliDodaj do Facebook

Nie mieli na benzynę, to sobie ją ukradli

ER
43-letniego mężczyznę i jego 16-letniego bratanka zatrzymali wiślańscy policjanci, gdy pod hotelem Gołębiewski kradli z samochodów paliwo.
Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Policjantów powiadomiła obsługa hotelu, która zauważyła, że na parkingu kręci się dwóch podejrzanych mężczyzn. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze, okazało się, że owi mężczyźni to 16-latek i jego 43-letni wujek, którzy... spuszczają z baków samochodów paliwo.

Zatrzymani pochodzą z Opola. Policjantom tłumaczyli, że zabrakło im paliwa w samochodzie, a że nie mieli pieniędzy na tankowanie na stacji, postanowili poradzić sobie w inny sposób. Najpierw w jednym z samochodów przebili zbiornik z paliwem i podstawili plastikowy pojemnik, do którego lała się benzyna. W innym samochodzie wyłamali korek od wlewu paliwa i przy pomocy wężyka ściągali benzynę.

W sumie mieszkańcy Opola skradli benzynę z trzech aut. Sporo przy tym wylali na parking. Teraz odpowiedzą za kradzież i włamanie, za co grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a co na to rzecznik policji?

Szesnastolatek weźmie sprawę na siebie i .....po sprawie.

uszkodzone auta, a co robiła ochrona Gołębia...?

Amatorszczyzna. Na większości stacji można zatankować i nie płacić, daje się tylko dokumenty do zeskanowania i pisze oświadczenie, że zapłaci się w ciągu 48 godzin.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama