, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Scena Pod Brunatnym Jeleniem zaprasza na koncert Anomy
Zespół działa w trzyosobowym składzie i skupia się na ciągłym dopieszczaniu utworów oraz koncertowaniu, co ich zdaniem powinno być kwintesencją muzyki. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Scena Pod Brunatnym Jeleniem zaprasza na koncert Anomy

SM
Powoli aczkolwiek sukcesywnie scena Pod Brunatnym Jeleniem staje się miejscem, gdzie promowane są młode zespoły. W najbliższy piątek, 4 października o godz. 19.00 w restauracji, którą zna każdy cieszyniak wystąpi zespół Anomy.

Jak mówią o sobie członkowie zespołu początki Anomy to seria spotkań i rozstań, mimo których idea zespołu przetrwała. Pomysł założenia zespołu Anomy pojawił się pod bowiem koniec 2011 roku, kiedy to trzech wolnych muzyków: gitarzysta i wokalista Konrad Nikiel, perkusista Sebastian Cichy i basista Krzysztof Herzyk utworzyło na zgliszczach poprzednich zespołów wspólny projekt. Początkowo był to jedynie pretekst do improwizacji i wspólnego pisania muzyki, która z założenia powinna sprawiać przyjemność. Jednak po bardzo krótkim czasie Krzysiek odszedł z powodów osobistych i istnienie grupy stanęło pod znakiem zapytania.

Konrad zaczął występować solo i po jednym z koncertów pewien życzliwy człowiek stwierdził, że zna świetnego basistę - Marcina Piechotę, który okazał się być nowym trzonem zespołu. Chłopaki przez pewien czas grali próby i koncertowali w trio, ale dążąc do wzbogacenia swojego brzmienia zaczęli szukać kolejnego gitarzysty. Został nim Aleksander Knapek. Jednak po skompletowaniu materiału i kilku "występach" i on musiał odejść. Pojawił się pomysł grania w trójkę z Dominikiem Cebulakiem, który okazał się w sposób naturalny pasować do reszty zespołu i bardzo szybko zgrał się z ekipą.

Przewrotny los niebawem znów dał o sobie znać - tym razem Marcin podjął decyzję o opuszczeniu rodzinnych stron i zespołu. Kapela postanowiła, że ma już dość zmian personalnych. Teraz działa w trzyosobowym składzie i skupia się na ciągłym dopieszczaniu utworów oraz koncertowaniu, co ich zdaniem powinno być kwintesencją muzyki.

Bilety na piątkowy koncert w cenie: 10 zł (w przedsprzedaży) oraz 15 zł (przed koncertem) można nabyć w restauracji Pod Brunatnym Jeleniem (ul. Rynek 20) oraz w Szybkim Jeleniu. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu 33 858 50 09 oraz 504 153 368.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze bilety na piątkowy koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Skąd pochodzi zespół Anomy?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w restauracji Szybki Jeleń w Cieszynie.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama