, sobota 18 maja 2024
Lao Che we wrześniu w Cieszynie! Mamy dla Was bilety!
Koncert zespołu Lao Che odbędzie się 13 września o godz. 19:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Lao Che we wrześniu w Cieszynie! Mamy dla Was bilety!

MM/mat.pras.
We wrześniu w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystąpi zespół Lao Che, serwujący eklektyczną muzykę, wymykającą się wszelkim etykietom. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert!

Lao Che ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów. Trzy z nich uzyskały status Złotej Płyty, dwa kolejne pokryły się platyną. Laureaci wielu prestiżowych nagród, w tym dwóch Fryderyków, Nagrody Muzycznej Programu Trzeciego - "Mateusz" czy Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Na ostatniej płycie, zatytułowanej "Wiedza o Społeczeństwie", zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina."

Koncert zespołu Lao Che odbędzie się 13 września o godz. 19:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety w cenie: 65 zł, 75 zł, i 95 zł można kupić za pośrednictwem serwisów: kupbilecik.pl, biletyna.pl, biletyna.pl, bileterka.com, kulturairozrywka.pl, a także serwis sprzedaży internetowej cieszyńskiego teatru im. Adama Mickiewicza, dostępny tutaj.

UWAGA KONKURS!

Organizatorzy koncertu Lao Che w Cieszynie, przekazali dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie, który polega na odpowiedzi na proste pytanie: Skąd pochodzi nazwa zespołu Lao Che? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. W treści prosimy również o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej. Konkurs trwa do soboty 28 sierpnia 2019 r., do godz. 12.00.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Zwycięzca został poinformowany o wygranej drogą mailową

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama