, poniedziałek 24 czerwca 2024
Kuba Badach w podziękowaniu dla Andrzeja Zauchy
Koncert Kuby Badacha odbędzie się w teatrze im. Adama Mickiewicza w niedzielę, 18 października o godz. 17.00. fot: Paweł KuźmickiDodaj do Facebook

Kuba Badach w podziękowaniu dla Andrzeja Zauchy

SM
Coraz bliżej wyjątkowego koncertu Kuby Badacha, który 18 października w teatrze im. Adama Mickiewicza zaśpiewa utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy. Dla naszych Czytelników mamy dwuosobowe zaproszenie na ten koncert.

- To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo "hołd"... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory... - mówi wokalista o swoim projekcie pt. "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny".

Kuba Badach to czołowy polski wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, a także producent muzyczny, znany jako lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako niespełna dwunastolatek towarzyszył występom muzyków Big Bandu Wiesława Pieregorólki, śpiewając m.in. z Mieczysławem Szcześniakiem, Ryszardem Rynkowskim i Andrzejem Zauchą. Artysta współpracował również z Ewą Bem oraz Kayah, z którą wspólnie wykonał utwór "Najpiękniejsi". W 2009 roku Badach wydał album pt. "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny", w którym składa hołd nieżyjącemu już artyście.

Podczas koncertu w Cieszynie Kuba Badach wystąpi z zespołem w składzie: Jacek Piskorz (piano), Michał Barański (kontrabas), Robert Luty (perkusja), oraz Maciej Kociński (saksofony). Dodatkowo przed koncertem Badacha publiczność rozgrzeje zespół Riffertone w składzie: Albert Kokoszewski (gitara), Jarosław Krużołek (wokal).

- O tym, że będzie to wyjątkowy koncert świadczy także jakość nagłośnienia jaka w tym dniu sprowadzona zostanie do Cieszyna. Koncert Kuby Badacha w cieszyńskim teatrze będzie bowiem nagłaśniać ta sama ekipa, która rok temu idealnie rozprowadziła dźwięki podczas koncertu Artura Rojka – przekonuje Jerzy Tessar, organizator koncertu.

Koncert Kuby Badacha odbędzie się w teatrze im. Adama Mickiewicza w niedzielę, 18 października o godz. 17.00. Bilety w cenie: 30, 50 i 70 zł do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line poprzez serwisy: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.kulturairozrywka.pl, www.bilety.teatr.cieszyn.pl.

UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert Kuby Badacha.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Co łączy Kubę Badach oraz Janusza Onufrowicza?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) i numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama