, czwartek 29 września 2022
Konkurs z biletami na koncert Jerzego Połomskiego
Koncert Jerzego Połomskiego zatytułowany "Cała sala śpiewa z nami", odbędzie się w piątek, 22 maja o godz. 17.30.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Konkurs z biletami na koncert Jerzego Połomskiego

SM
W najbliższy piątek, 22 maja o godz. 17.30 w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, odbędzie się koncert Jerzego Połomskiego. Dla naszych Czytelników mamy ostatnie podwójne zaproszenie na ten koncert.

Od prawie 60 lat na scenie! Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska: Są to m.in. takie hity jak: "Bo z dziewczynami", "Cała sala śpiewa z nami", "Nie zapomnisz nigdy", "Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Moja miła, moja cicha", "Ta ostatnia niedziela”, "Czy ty wiesz moja mała", "Woziwoda", "Komu piosenkę?", "Kodeks" i wiele innych.

A już w najbliższy piątek, 22 maja o godz. 17.30 Jerzy Połomski wystąpi w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety w cenie: 30 zł, 40 zł i 50 zł do nabycia w kasie teatru (tel. 33 857 75 90) i w systemie on-line: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.teatr.cieszyn.pl.

UWAGA! KONKURS!

W oczekiwaniu na przyjazd Jerzego Połomskiego do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku Jerzy Połomski zdobył nagrodę Złotego Fryderyka za całokształt twórczości?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

chamstwo nie zna granic-żeby cię pokręciło,bo zdrowie ma się jedno i niezależnie od wieku można stać się starcem sic ! ! !

Pan Połomski to raczej na oddział geriatryczny a nie na scenę

Życzę takiej energi i pogody ducha WIDZU za kilkanaście lat. Gratuluje "wspaniałego szacunku" dla ludzi w dojrzałym wieku o takim dużym dorobku muzycznym i życiowym.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama