, poniedziałek 25 września 2023
Mielzky wystąpi w kultowej piwnicy na Starym Targu
Gruby Mielzky, a właściwie Tomasz Mielewski to polski raper, członek formacji Lavoholics, który prowadzi także solową działalność artystyczną.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Mielzky wystąpi w kultowej piwnicy na Starym Targu

SM/MAT. PRAS.
W ostatni piątek maja o godz. 20.00 w kultowej piwnicy "pod Targową" w Cieszynie, czyli w obecnym Klubie Muzycznym Anielski Młyn wystąpi Gruby Mielzky, który promować będzie swój najnowszy album pt. "Miejski Patrol".

Gruby Mielzky, a właściwie Tomasz Mielewski to polski raper, członek formacji Lavoholics, który prowadzi także solową działalność artystyczną. Najnowszy album "Miejski Patrol" jest kontynuacją historii, która swój początek miała w roku 2007. Wtedy właśnie, światło dzienne ujrzał album "Nic się nie dzieje" formacji Ortega Cartel, gdzie artyści mieli okazję po raz pierwszy współpracować ze sobą. Wspólnie zrealizowali także utwór "Rap" (Ortega Cartel - Lavorama), dzięki któremu szersze grono słuchaczy poznało Mielzkyego.

"Miejski Patrol" zawiera 15 utworów na których gościnnie udzielili się Kuba Knap, Otsochodzi, Rymek, Frank Nino a także Ortega Cartel. Charakterystyczne brzmienie muzyki patr00 w duecie z szorstką stylistyką Mielzky'ego, stanowią obowiązkową pozycję dla fanów nie tylko Lavoholicznych dokonań, ale każdego słuchacza gatunku.

Koncert Mielzky'ego odbędzie się w piątek, 29 maja o godz. 20.00 w Klubie Muzycznym Anielski Młyn. Bilety na to wydarzenie można nabyć poprzez serwis biletomat.pl, w cenie: 25 zł (1 pula) oraz 30 zł (2 pula). Ilość miejsc ograniczona. Część dochodu z koncertu zostanie przeznaczona na działalność nieformalnej grupy Anielski Młyn.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza solowa płyta Mielzky'ego?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama