, czwartek 29 września 2022
Artur Andrus i Cyniczne Córy Zurychu już wkrótce w Cieszynie
Zdjęcia do klipu zrealizowane zostały w wyjątkowym miejscu położonym w Gdyni na ulicy Puckiej 120. fot: Robert JopDodaj do Facebook

Artur Andrus i Cyniczne Córy Zurychu już wkrótce w Cieszynie

SM
Tydzień temu odbyły się zdjęcia do teledysku promującego nowy album Artura Andrusa "Cyniczne Córy Zurychu". Wideo powstało do utworu "Nazywali go marynarz - Szanta narciarska". Premiera teledysku już wkrótce, podobnie jak występ Artura Andrusa w Cieszynie.

Głównym zamysłem scenariusza teledysku jest nostalgiczna podróż bohatera, który zagubiony w surrealistycznej przestrzeni, odwiedza miejsca ze swoich wspomnień. Zdjęcia do klipu zrealizowane zostały w wyjątkowym miejscu położonym w Gdyni na ulicy Puckiej 120. Mowa o Baltic Recycling, który kojarzony jest jako skup złomu, jednak na jego terenie znajduje się też magiczne wnętrze, w którym odbywają się koncerty i imprezy. Można tam podziwiać zbiory zabytkowych, zapomnianych przedmiotów zarówno codziennego użytku jak i stanowiących wyposażenie statków, które właściciel Baltic Recycling, Adam Tadeusz Wesołek, zgromadził na przestrzeni wielu lat. To właśnie tam Artur Andrus razem ze swoimi muzykami snuli swą wyjątkową opowieść.

Swoją najnowszą płytę, Artur Andrus zaprezentuje w najbliższą sobotę, 23 maja o godz. 18.00 w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Wraz z nim na scenie wystąpią także: Wojciech Stec - fortepian, Łukasz Poprawski - saksofon, Łukasz Borowiecki - kontrabas, Paweł Żejmo - perkusja. Bilety w cenie: 35 zł, 45 zł i 65 zł, do nabycia w kasie biletowej cieszyńskiego teatru (tel. 33 857 75 90), a także on-line poprzez serwisy: www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.teatr.cieszyn.pl.

Okazją do spotkania z poetą, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, konferansjerem i artystą kabaretowym, będzie także spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszynie. Spotkanie odbędzie się 23 maja o godz. 12.00 w sali konferencyjnej na II piętrze biblioteki. W trakcie spotkania będzie możliwość zdobycia autografu do zakupionego na miejscu najnowszego albumu artysty. Wstęp wolny.

UWAGA! KONKURS!

W oczekiwaniu na przyjazd Artura Andrusa do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na sobotni koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku Artur Andrus rozpoczął współpracę z Programem 3 Polskiego Radia?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania po koncercie Artura Andrusa, który 23 maja wystąpi w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama