, poniedziałek 15 sierpnia 2022
KaeN i zDolne PRzedmieście w klubie Panopticum
Kaen to raper, który nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - "Żyj albo umieraj" w 2008 roku oraz "Sztuka ulicy" rok później.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

KaeN i zDolne PRzedmieście w klubie Panopticum

WS/MAT.PRAS.
27 września, o godz. 20.00 w cieszyńskim klubie Panopticum wystąpi raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. W Cieszyn KaeN wystąpi wraz DJ'em Frodo.

Kaen to raper, który nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - "Żyj albo umieraj" w 2008 roku oraz "Sztuka ulicy" rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wydał pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. "Od kołyski aż po grób". KaeNa można było również usłyszeć na płytach "Prosto Mixtape 600V" oraz "Prosto Mixtape Kebs".

W Cieszyn KaeN wystąpi wraz DJ'em Frodo. Support przed jego występem wykonają składy: ZDolne Przedmieście (Bielsko-Biała), Sebaz&Tehu (Cieszyn), NR Klika (Cieszyn), Poza Kontrolą - PZK (Bielsko-Biała), Krycha x Yuras x Szymo (Jastrzębie-Zdrój) oraz Starzyk (Jastrzębie-Zdrój).

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł (w dniu koncertu) można nabyć w cieszyńskim Skateshopie Chrom (ul. Głęboka 20), Salonie Fryzur Kameleon w Skoczowie (ul. Bielska 15) oraz Klubie Studenckim "Panopticum" (ul. Bielska 66).
Uwaga! Wstęp na koncert tylko dla osób, które ukończyły 16 lat.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa pojedyncze bilety na cieszyński koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kiedy miała miejsce premiera płyty zDolnego Przedmieścia zatytułowana "Bomby w membrany"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsza prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w siedzibie naszej redakcji ul. Bielska 184, Cieszyn.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Osoby nagrodzone zostały poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kto zaprosił tego świra do Cieszyna?

Ja :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama