, środa 7 czerwca 2023
Kabarety Czesuaf i Smile w Cieszynie. Mamy dla Was bilety!
"To się nadaje do kabaretu" to tytuł nowego programu kabaretu Smile. W programie tym wraca Bożena i jej mąż Merlin, a to to tylko część nowego programu kabaretu Smile. fot: www.smile.art.plDodaj do Facebook

Kabarety Czesuaf i Smile w Cieszynie. Mamy dla Was bilety!

MM/mat.pras.
Kabarety Czesuaf i Smile w Cieszynie. Mamy dla Was bilety!

Oba kabarety zaprezentują przed cieszyńską publicznością swoje nowe programu. Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem „Przyjęcie”, w ramach którego widzowie mogą się spodziewać dwugodzinnego show ze skeczami i piosenkami, przy których nikt nie będzie się nudził. Oba występy rejestrowane będą przez telewizję Polsat. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na oba występy! fot. www.czesuaf.art.pl

W czwartek i piątek, 5 i 6 września w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystąpią kabarety Czesuaf i Smile. Oba występy rejestrowane będą przez telewizję Polsat. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na oba występy!

Oba kabarety zaprezentują przed cieszyńską publicznością swoje nowe programu. Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem „Przyjęcie”, w ramach którego widzowie mogą się spodziewać dwugodzinnego show ze skeczami i piosenkami, przy których nikt nie będzie się nudził. - Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet - czytamy w opisie programu kabaretu Czesuaf.

"To się nadaje do kabaretu" to z kolei tytuł nowego programu kabaretu Smile. W programie tym wraca Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu Smile. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję.

Występ kabaretu Czesuaf odbędzie się w czwartek, 5 września o godz. 19:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Z kolei kabaret Smile wystąpi w piątek, 6 września o godz. 19:00. Bilety na oba występy w cenie: 40 zł, 50 zł i 60 zł są do nabycia poprzez serwis internetowy www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl, a także za pośrednictwem serwisu sprzedaży internetowej cieszyńskiego Teatru im. Adama Mickiewicza, który dostępny jest tutaj.

UWAGA KONKURS!

Organizatorzy występu kabaretów Czesuaf oraz Smile, przekazali dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenie na oba przedstawienia. Można je wygrać w konkursie, który polega na odpowiedzi na proste pytanie: Skąd pochodzą kabarety Czesuaf oraz Smile? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. W treści prosimy również o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej. Konkurs trwa do wtorku 1 września 2019 r., do godz. 12.00.

KONKURS ZAKOŃCZONY! Zwycięzcy o wygranej zostali poinformowani drogą mailową

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama