, poniedziałek 24 czerwca 2024
Już wkrótce 5. edycja cieszyńskiej Hecy!
5. edycja Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych odbędzie się w dniach 28-29 listopada. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Już wkrótce 5. edycja cieszyńskiej Hecy!

SM
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych Heca 2015. Przez 5 lat na scenie teatru im. Adama Mickiewicza mieliśmy okazję zobaczyć polską czołówkę kabaretową. W tym roku kolejni goście: Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, Grzegorz Halama i w specjalnych programach Formacja Chatelet i Kabaret Skeczów Męczących.

Tradycyjnie program Hecy podzielony został na dwie części rozłożone na dwa dni. Obie poprowadzi Grzegorz Halama, czyli "facet w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie", znany przede wszystkim z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków. W trakcie wprowadzania na scenę kolejnych kabaretów, Halama zaprezentuje swoje najlepsze skecze oraz nowe pomysły, którymi rozgrzewać będzie cieszyńską publiczność.

Pierwszego dnia Hecy na deskach cieszyńskiego teatru zaprezentuje się Cezary Pazura oraz Formacja Chatelet. Z kolei drugiego dnia scenę we władanie przejmie Piotr Bałtroczyk oraz Kabaret Skeczów Męczących. - Mimo iż Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Barbara Tomkowiak - czyli Formacja Chatelet, a także Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz oraz Michał Tercz - czyli Kabaret Skeczów Męczących, wystąpią kolejny raz w Cieszynie, to tegoroczne spotkanie z pewnością zaskoczy fanów Hecy - przekonuje Jerzy Tessar, organizator Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych i dodaje, iż od pierwszej edycji udało się ściągnąć polską czołówkę kabaretową, a zatem tworzenie repertuaru z roku na rok staje się coraz bardziej wymagającym zadaniem. Z pomocą przychodzą jednak sami kabareciarze, którzy z chętnie wracają do Cieszyna i staje pracują nad nowym materiałem scenicznym.

Tegoroczne Cieszyńskie Wieczory Kabaretowe - Heca 2015 odbędą się w dniach 28 i 29 listopada. Bilety cenie: 45 zł, 65 zł i 79 zł do nabycia w kasie teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie oraz na portalach: biletynakabarety.pl, kulturairozrywka.pl, kupbilecik.pl oraz poprzez system rezerwacji cieszyńskiego teatru: bilety.teatr.cieszyn.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na pierwszy dzień HECY, podczas którego wystąpią: Grzegorz Halama Oklasky, Cezary Pazura oraz Formacja Chatelet.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wcielił się w rolę konferansjera podczas 1. edycji Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama