, piątek 21 czerwca 2024
Hrabi i Jurki cieszą się na Cieszyn, który odwiedzą już w sobotę
Program "Aktorem w płot" swoją cieszyńską premierę będzie miał 28 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza. fot: Anna Majer photographyDodaj do Facebook

Hrabi i Jurki cieszą się na Cieszyn, który odwiedzą już w sobotę

SM
- Cieszyński ratusz, teatr, słynny hotel "Pod Jeleniem", studnia "Trzech Braci", rotunda z "Wzgórza Zamkowego", kabaret Jurki i kabaret Hrabi. Wszystko to 28 lutego. W teatrze - takimi słowami na program pt. "Aktorem w płot" zaprasza na swoim społecznościowym profilu. kabaret Hrabi.

Do tego, że kabaret Hrabi upodobał sobie Cieszyn nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Kabareciarze regularnie odwiedzają bowiem teatr im. Adama Mickiewicza, który jak sami przyznają jest bardzo wdzięcznym miejscem do występów. Nie dziwi więc to, że przy każdej możliwej okazji promują swój przyjazd do Cieszyna. Podobną promocję Cieszyn zawdzięcza Arturowi Andrusowi, który w "Akademii rozrywki", programu trzeciego Polskiego Radia zachęcał do spotkania z kabaretami Jurki i Hrabi.

Program "Aktorem w płot" w wykonaniu Kabaretu Hrabi oraz Kabaretu Jurki, zaprezentowany zostanie cieszyńskiej publiczności w sobotę, 28 lutego o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie: 45 zł, 55 zł, 65 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.kupbilecik.pl.

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretów do Cieszyna zapraszamy do udziału konkursie, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na występ kabaretów Hrabi i Jurki, który odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godz. 17.00.

UWAGA! KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kiedy ostatni raz w Cieszynie wystąpił kabaret Jurki?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama