, niedziela 1 października 2023
Iwona Loranc wystąpi w Skoczowie
Iwona Loranc to piosenkarka i aktorka, związana m.in. z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Iwona Loranc wystąpi w Skoczowie

SM
W sobotę, 7 marca, o godz. 18.00 w sali Miejskiego Centrum Kultury "Pod Pegazem" w Skoczowie wystąpi Iwona Loranc - piosenkarka i aktorka, związana z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Komedia w Warszawie oraz Teatrem Korez w Katowicach.

UWAGA! Z powodu zbyt małego zainteresowania, recital Iwony Loranc został przeniesiony na inny termin.

Iwona Loranc jest laureatką licznych nagród. W 2002 roku otrzymała Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Grand Prix na Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, FAMA w Świnoujściu, Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, liczne pierwsze nagrody na festiwalach poezji i piosenki artystycznej.

Recital Iwony Loranc to muzyczna podróż z utworami polskich poetów, podczas których nie zabraknie także znanych i mniej znanych utworów Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty czy Grzegorza Turnaua. Podczas koncertu w Skoczowie występu w sali Miejskiego Domu Kultury "Pod Pegazem" wystąpi wspólnie z Dawidem Troczewskim (fortepian).

Bilety na koncert w cenie 15 zł dostępne są w skoczowskim ARTadresie oraz poprzez stronę www.salapodpegazem.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwie wejściówki na koncert Iwony Loranc.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kim z wykształcenia jest Iwona Loranc?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama