, czwartek 20 czerwca 2024
Wisła: Podejrzyj sytuację na lodowisku
Wiślańskie lodowisko działa od 6 grudnia, teraz można na bieżąco sprawdzać warunki panujące na lodowisku. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wisła: Podejrzyj sytuację na lodowisku

MB
Niedawno otwarte nowe lodowisko w Wiśle można teraz zobaczyć poprzez kamerę on-line.

Ośrodek Sportowy "Start" 6 grudnia otworzył nowe lodowisko. Obecnie dzieci i dorośli mogą korzystać z łyżew przy ulicy Olimpijskiej 1 w Wiśle. Teraz za pomocą zamontowanej kamery przed wypadem na łyżwy można śledzić na żywo sytuację na lodowisku. Wystarczy, że wejdziemy na specjalną stronę internetową tutaj.

Nowe wiślańskie lodowisko cieszy się niesłabnącym powodzeniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Wstęp na lodowisko to koszt 5 zł dla dzieci i 7 zł dla dorosłych, z kolei wypożyczenie łyżew kosztuje 5 zł. Zimowa atrakcja będzie otwarta codziennie do końca marca w godz. 14.00 - 21.00, a w weekendy w godz. 10.00 - 21.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama