, czwartek 20 czerwca 2024
Wójtowie i burmistrzowie Beskidzkiej 5 przekonują: Śniegu u nas nie brakuje!
Stoki w Beskidach w większości czynne są siedem dni w tygodniu, od rana do późnych godzin wieczornych. fot: www.beskidzka5.plDodaj do Facebook

Wójtowie i burmistrzowie Beskidzkiej 5 przekonują: Śniegu u nas nie brakuje!

SM
Wójtowie i burmistrzowie Beskidzkiej 5 apelują do mediów o rzetelne przekazywanie informacji o aktualnych warunkach narciarskich w Beskidach i przekonują, iż w Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustroniu i Wiśle śniegu nie brakuje!

- W imieniu władz samorządowych Beskidzkiej 5 zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rzetelne przekazywanie swoim Czytelnikom, Słuchaczom i Widzom pełnych informacji na temat sytuacji panującej w Beskidach, dotyczących sezonu zimowego. W ostatnim czasie pojawiły się w prasie artykuły, które nie oddają rzeczywistego stanu rzeczy i zniechęcają potencjalnych turystów do przyjazdu w nasze góry - piszą we wspólnym liście Jerzy Pilch, Henryk Gazurek, Antoni Byrdy, Ireneusz Szarzec oraz Tomasz Bujok.

Włodarze zrzeszeni w Beskidzkiej 5 zaznaczają, iż przedsiębiorcy branży turystycznej, działający w Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustroniu i Wiśle, stale podnoszą jakość swoich usług, stwarzając w Beskidach komfortowe warunki do wypoczynku. Dzięki temu, wykorzystując występujące mrozy, przygotowali i naśnieżyli stoki, które w większości czynne są siedem dni w tygodniu, od rana do późnych godzin wieczornych. Zaangażowanie i ogromne nakłady finansowe gestorów turystycznych spotykają się jednak z nieprawdziwymi informacjami prasowymi sugerującymi, iż zima ponownie ominęła Beskidy. - Nie zamierzamy zaklinać rzeczywistości i polemizować z faktem, iż na ulicach naszych miejscowości nie ma śniegu, jednak na stokach narciarskich tego śniegu nie brakuje - informują włodarze z Beskidzkiej 5.

O tym, iż warunki narciarskie w Beskidach są dobre informujemy poprzez nasz serwis narciarski "Gdzie na narty w Beskidy". Aktualizowany codziennie serwis zawiera informacje pogodowe oraz listę czynnych wyciągów narciarskich wraz z opisem panujących na nich warunków narciarskich.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wiecznie nie nazarci Ci nasi gorale.Oby sniega nie bylo w tym roku juz. Dla gorali tylko kasa kasa kasa

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama