, sobota 13 kwietnia 2024
Ustroń: Ankieta ws. rewitalizacji miasta
Uzyskane informacje umożliwią opracowanie programu rewitalizacji i pozwolą na podjęcie działań przez miasto, oraz jego partnerów, zmierzających do pozyskania funduszy europejskich na realizację projektów. fot: ustron.plDodaj do Facebook

Ustroń: Ankieta ws. rewitalizacji miasta

SM
Ireneusz Szarzec, burmistrza Ustronia zwraca się do mieszkańców miasta prośbą o opinię na temat rewitalizacji terenów w Ustroniu.

Uzyskane informacje mają umożliwić opracowanie programu rewitalizacji i pozwolić na podjęcie działań przez miasto, oraz jego partnerów, zmierzających do pozyskania funduszy europejskich na realizację projektów.

Opinie mieszkańców zbierane są za pomocą anonimowej ankiety, której wypełnienie zajmuje około 5 minut. Wśród ośmiu pytań ankietowani proszeni są m.in. o wskazanie obszaru miasta, który powinien być poddany procesowi rewitalizacji. Do wyboru są tereny potartaczne przy ul. Kościelnej, rejon stawu kajakowego przy ul. Kuźniczej / ul. 3 Maja, rejon dworca kolejowego Ustroń Zdrój, Jaszowiec oraz teren stawów przy ul. Sportowej. Autorom ankiety zależy także na ocenie tego co w ramach rewitalizacji jest najistotniejsze dla mieszkańców na wskazanym terenie oraz jakie problemy występują na nim? Ocenie ankietowanych podlega także poziom zainteresowania władz oraz innych instytucji wskazanymi dziedzinami na wybranym obszarze oraz wybór miejsc i form aktywności jakich w tym miejscu brakuje.

Ankieta w formie elektronicznej dostępna jest tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama