, piątek 21 czerwca 2024
Starostwo Powiatowe wprowadza zmiany w bezpośredniej obsłudze klienta
Podczas wizyty klienta w Urzędzie bezwzględnie obowiązuje zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa, w szczególności: zachowanie odstępu od pozostałych osób, zakrycie nosa i ust maseczką lub w inny dopuszczalny sposób oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk. fot: arch.GCDodaj do Facebook

Starostwo Powiatowe wprowadza zmiany w bezpośredniej obsłudze klienta

red.mat.pras.
Starostwo Powiatowe wprowadza zmiany w bezpośredniej obsłudze klienta

W obiekcie przy ul. Granicznej 79, gdzie znajduje się Wydział Komunikacji, ograniczona zostanie liczba klientów oczekujących na obsługę.

W związku z wprowadzonymi na terenie Polski kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa COVID-19, a także wejściem Powiatu Cieszyńskiego do strefy czerwonej, Starostwo Powiatowe w Cieszynie od poniedziałku, 19 października 2020 r. wprowadza nowe zasady w zakresie bezpośredniej obsługi klientów.

- W obiekcie przy ul. Szerokiej 13, gdzie znajdują się: Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydział Nieruchomości, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Wydział Architektury i Budownictwa, ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony. Wejście do poszczególnego wydziału będzie możliwe tylko za okazaniem karty wstępu, która zostanie wydana przez pracownika służby ochrony. Jednocześnie w każdym wydziale może być obsługiwany tylko jeden klient. Nie dotyczy to wydawania map, wypisów i wyrysów, co będzie realizowane na dotychczasowych zasadach - mówi starosta Mieczysław Szczurek

- W obiekcie przy ul. Granicznej 79, gdzie znajduje się Wydział Komunikacji, ograniczymy liczbę klientów jednocześnie oczekujących na obsługę w poczekalni wydziału. Ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony – dodaje Starosta.

W związku z trudną sytuacją dotyczącą koronawirusa, starosta apeluje o załatwianie spraw w pierwszej kolejności:

 • telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu) – Urzędnicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji w zakresie poszczególnych spraw oraz pomogą ustalić, które sprawy można załatwić zdalnie, wykaz numerów telefonów: https://bip.powiat.cieszyn.pl/artykul/128/706/wydzialy
 • mailowo poprzez adres sekretariat@powiat.cieszyn.pl lub poprzez adresy poszczególnych Wydziałów/Biur, których wykaz znajduje się tutaj: https://bip.powiat.cieszyn.pl/artykul/128/706/wydzialy
 • przez platformę ePUAP na skrytkę: /pzcieszyn/skrytka
 • drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Cieszynie, ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn.

  Podczas wizyty klienta w Urzędzie bezwzględnie obowiązuje zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa, w szczególności: zachowanie odstępu od pozostałych osób, zakrycie nosa i ust maseczką lub w inny dopuszczalny sposób oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk.

  Starostwo Powiatowe zastrzega sobie, iż mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenia i ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi klientów.

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama