, środa 22 maja 2024
Sąsiedzkie spotkania władz nad Olzą
Jak informuje cieszyński magistrat, ustalono, że spotkania będą odbywały się regularnie co miesiąc.  fot: Tomasz Wolff / cieszyn.pl



Dodaj do Facebook

Sąsiedzkie spotkania władz nad Olzą

RED. / MAT.PRAS.
4 marca odbyło się pierwsze z cyklu spotkań roboczych władz Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. Wzięli w nim udział burmistrz miasta Cieszyna Ryszard Macura, zastępca burmistrza miasta Aleksander Cierniak oraz burmistrz Czeskiego Cieszyna Vit Slovaček.

Jak informuje cieszyński magistrat, ustalono, że spotkania będą odbywały się regularnie co miesiąc.

Podczas pierwszego spotkania omówiono stan zaawansowania polsko-czeskich projektów transgranicznych oraz przygotowań do ustalenia harmonogramu realizacji nowych, wspólnych przedsięwzięć.

Ponadto kontynuowano rozmowy na temat wspólnych działań z obszaru turystyki, takich jak trzecie Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Podróżniczych, które odbędzie się 15-17 kwietnia br. w Cieszynie. Omówiono też dalszą współpracę w zakresie przedsięwzięć ekologicznych i energetycznych.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Przecież spotkania blogerów organizował i organizuje cieszyński Hostel 3bros. Oj burmistrzynowie żałośni. Nie ma to jak podać do publicznej wiadomości cudzą inicjatywę jako własną. To ma ponoć jakąś kodeksową nazwę, ale co tam. Przecież jak mówi współczesny klasyk TV (a może jej szef) ciemny lud to kupi.

Bravo Rysiek !! trzymam za ciebie kciuki.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama