, wtorek 23 lipca 2024
Powołują się na kontakty z urzędem
Fontanna w Chybiu.  fot: D T G/Wikimedia CommonsDodaj do Facebook

Powołują się na kontakty z urzędem

JM
Mieszkańcy gminy Chybie otrzymują telefony od przedstawicieli firmy montującej kolektory słoneczne, którzy przedstawiają się jako pośrednicy miejscowego urzędu gminy. - Urząd nie zajmuje się pośrednictwem - odpowiadają urzędnicy.

O takich zdarzeniach poinformowali urząd sami mieszkańcy. W rozmowie telefonicznej przedstawicieli firmy zajmującej się finansowaniem montażu kolektorów słonecznych w budynkach jednorodzinnych mieli powoływać się na pośrednictwo urzędu i możliwość kontaktu w siedzibie urzędu.

- Uprzejmie wyjaśniamy, że Urząd Gminy w Chybiu nie zajmuje się pośrednictwem w jakiejkolwiek formie w wyżej wymienionych sprawach - poinformowali na stronie internetowej gminy urzędnicy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama