, wtorek 5 marca 2024
Cieszyn: Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego
Do 13 września mieszkańcy Cieszyna mogą składać propozycje projektów do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. fot: cieszyn.budzet-obywatelski.orgDodaj do Facebook

Cieszyn: Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego

REDAKCJA
Do 13 września mieszkańcy Cieszyna mogą składać propozycje projektów do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Pomysły mogą obejmować działania inwestycyjne, remontowe, edukacyjne, integracyjne o charakterze lokalnym i ogólnomiejskim, jak np. budowa chodnika, placu zabaw czy budowa ścieżki rowerowej, małej architektury, urządzenia miejsca rekreacyjnego lub projekty integrujące społeczność lokalną obejmujące np. warsztaty lub wydarzenia.

Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec naszego miasta, który uzyskał dla swojego projektu pisemne poparcie co najmniej 20 mieszkańców Cieszyna. Oprócz opisu projektu, wymagane jest określenie szacunkowego kosztu jego realizacji. Dodatkowo należy załączyć mapy, szkice, ewentualnie posiadaną dokumentację techniczną. Koszt realizacji projektu nie może przekroczyć kwoty 100 tys. zł.

Formularze zgłoszenia projektu, formularze kart poparcia dla projektu w wersji elektronicznej, jak również wszystkie informacje dotyczące budżetu obywatelskiego są dostępne na stronie internetowej www.cieszyn.budzet-obywatelski.org. Ponadto, w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Cieszynie można uzyskać formularze w wersji papierowej.

Projekty należy zgłaszać do 13 września br. elektronicznie, poprzez wypełnienie formularza on-line na stronie internetowej cieszyn.budzet-obywatelski.org, osobiście, w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Cieszynie w godzinach pracy Urzędu, lub pocztą, na adres: Urząd Miejski w Cieszynie, ul. Rynek 1, 43-400 Cieszyn, z adnotacją na kopercie „Budżet Obywatelski” (decydować będzie data wpływu do Urzędu Miejskiego).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama