, piątek 21 czerwca 2024
Cieszyn: Przejazd na ul. Bobreckiej otwarty
Początkowo otwarcie przejazdu kolejowego-drogowego przy ul. Bobreckiej miało nastąpić w poniedziałek, 11 października. Z fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Cieszyn: Przejazd na ul. Bobreckiej otwarty

REDAKCJA
Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie poinformował, iż we wtorek oddany do użytku, a zatem otwarty dla ruchu został przejazd kolejowo-drogowy zlokalizowany przy ul. Bobreckiej w Cieszynie. Przejazd zamknięty był od 21 września, a wyłączenie z ruchu tego odcinka drogi miało związek z rewitalizacją linii kolejowej na trasie Branów - Bieniowiec - Skoczów - Goleszów - Cieszyn/Wisła Głębce.

Początkowo otwarcie przejazdu kolejowego-drogowego przy ul. Bobreckiej miało nastąpić w poniedziałek, 11 października. Ze względu na awarię oświetlenia na przejeździe Polskie Linie Kolejowe nie wyraziły jednak zgody na oddanie przejazdu do użytku, zobowiązując wykonawcę robót do usunięcia awarii.

Wyłączenie z ruchu przejazdu przy ul. Bobreckiej na trzy tygodnie znacząco komplikowało ruch drogowy w tej części miasta, co można było obserwować głównie w godzinach szczytu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama