, czwartek 20 czerwca 2024
Budżet Obywatelski: Mieszkańcy Cieszyna wybiorą z pięciu projektów
Jedną z wcześniejszych realizacji w ramach cieszyńskiego Budżetu Obywatelskiego jest stworzenie placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Cieszynie. fot: cieszyn.budzet-obywatelski.orgDodaj do Facebook

Budżet Obywatelski: Mieszkańcy Cieszyna wybiorą z pięciu projektów

REDAKCJA
Pięć projektów zakwalifikowanych zostało do głosowania w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Cieszynie. Przypomnijmy, iż propozycje projektowe mogły obejmować działania inwestycyjne, remontowe, edukacyjne, integracyjne o charakterze lokalnym i ogólnomiejskim lub projekty integrujące społeczność lokalną.

W tym roku mieszkańcy Cieszyna podzielą w sumie 300 tys. zł pomiędzy pięć projektów. Każdy z nich kosztuje w przybliżeniu 100 tys. zł, a więc głosowanie umożliwi realizację maksymalnie trzech zadań. W sumie do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego zgłoszonych zostało 11 projektów. Autorzy pomysłów, które nie przeszły pomyślnie weryfikacji mogą się jeszcze odwołać od tej decyzji. Czas na to mają do 12 listopada br.

Zakwalifikowane do głosowania projekty to:

 • Prawdziwie czarny chodnik
 • Ja parkuję, Ty parkujesz, My parkujemy
 • Mnisztwo - Dzieciom
 • Integracyjny plac zabaw na Al. Łyska - plac zabaw bez barier
 • Plac zabaw przy szkole podtawowej nr 7 w Cieszynie

  Głosowanie w tegorocznej edycji rozpocznie się 10 grudnia i potrwa do końca roku. Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim znajduje się na stronie www.cieszyn.budzet-obywatelski.org.

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama