, sobota 13 sierpnia 2022
Szlachetna Paczka zakończona sukcesem
- Darczyńcy m. in. z Cieszyna, Ustronia, Skoczowa i czeskiej Pragi przygotowali ponad 150 paczek - mówi Anna Nieboras. fot. Anna Nieboras Dodaj do Facebook

Szlachetna Paczka zakończona sukcesem

BARBARA ŚLIŻ
W nocy z 10 na 11 grudnia OSP w Bażanowicach przeżywało prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą darczyńców, którzy składowali swoje paczki w Domu Strażaka. - To prezent do końca życia! To cudowne, że będę mogła piec chlebek, bułeczki i ciasta - mówiła pani Halinka, jedna z osób obdarowanych tegoroczną Paczką
Na Śląsku Cieszyńskim wolontariusze Szlachetnej Paczki odwiedzili ponad 30 rodzin. - Darczyńcy między innymi z Cieszyna, Ustronia, Skoczowa i czeskiej Pragi przygotowali dla nich ponad 150 paczek - mówi Anna Nieboras, lider Szlachetnej Paczki na Śląsku Cieszyńskim.

W naszym rejonie każda z potrzebujących rodzin otrzymała wsparcie. - W paczkach z prezentami pojawił się sprzęt AGD, żywność, obuwie, opał czy zabawki dla dzieci. A wszystko to możliwe było dzięki darczyńcom, wolontariuszom, kierowcom, pomocnikom i strażakom OSP Bażanowice, którzy pracowali całymi dniami, by rozdać paczki - dodaje Nieboras.
Komentarze: (9)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Mam chęć pomocy rodzinie wielodzietnej,ale mam warunek podać dane osoby,którą chcę obdarować,na ogół mogą być anonimowi,ale jak ktoś chce dać paczkę to chce wiedzieć do kogo.To są ostatni chwile aby się dowiedzieć.

ciekawe jak pani Nieboras jest autorem foto jak jest na tym foto...

udzielę pomocy.Jest tylko jeden warunek-podać dane osób obdarowanych. W przeszłości spotkałem się z przekrętami.

Mysle,ze powodzianie sa w wiekszej potrzebie.
Oni swieta spedza w barakach.Nie maja nic!!!!

Paczki przyjechały z Cieszyna, Brennej, Ustronia, Skoczowa,Bażanowic,Puńcowa,Cisownicy, Jastrzębia Zdroju, Kaczyc, czeskiej Pragi,czeskiego Cieszyna, Częstochowy, Łodzi , Zielonej Góry, Gdańska, Zakopanego ,Anglii i Norwegii .

Nasi wolnotariusze i pomocnicy zjeździli setki km , pokonali kilkadziesiąt schodów z obciążeniem po kilkanaście godzin każdego dnia - bez obiadu i kolacji :O)Ale było warto ! Utrzymujemy kontakt z Rodzinami i Darczyńcami . Wciąż dzwonią telefony z prośbą o pomoc i z chęcią ofiarowania pomocy .P.S Poszukiwane biurko i fotelik dla 11 letniej dziewczynki .

Serdecznie pragniemy podziękować darczyńcom, sponsorom, wolontariuszom oraz wszystkim osobą zaangazowanym w akcję Szlachetna Paczka, która również w tym roku zagościła w Gminie Brenna. Życzymy wiele radości, miłości oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

To se kup

ja tez chce rower

Wiecej takich akcji!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama