, sobota 13 sierpnia 2022
"Prezent pod choinkę": 8 ton upominków dla dzieci z Ukrainy
Ponad 4,5 tys. prezentów otrzymają najuboższe dzieci na Ukrainie. fot. CME Dodaj do Facebook

"Prezent pod choinkę": 8 ton upominków dla dzieci z Ukrainy

WOK
Ponad 4,5 tys. prezentów udało się zebrać podczas 10. edycji ogólnopolskiej akcji \"Prezent pod choinkę\". Ważące 8 ton dary trafią do najuboższych dzieci na Ukrainie.
– Paczki wyjechały z Dzięgielowa do Boryslavia w poniedziałek 6 grudnia. Stamtąd na przełomie grudnia i stycznia trafią do ponad 50 miejsc, między innymi parafii, szkół, domów dziecka i szpitali. W każdym z nich w czasie specjalnie przygotowanych spotkań świątecznych prezenty te będą rozdawane dzieciom - mówi Iwona Holeksa, koordynator krajowy akcji z ramienia Centrum Misji i Ewangelizacji, które wspólnie z Diakonią Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego zorganizowało całą akcję.

Podczas tegorocznej, jubileuszowej akcji po raz pierwszy można było przygotować wirtualną paczkę. Tą drogą ponad 200 prezentów trafi do nastolatków między 12 a 15 rokiem życia.

W całej Polsce w akcję zaangażowało się około 100 miejsc, a przy jej przebiegu pomagało ponad 60 koordynatorów lokalnych i tyle samo wolontariuszy.
Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nie męczcie klawiatury kompa,decydeńci tak tego nie czytają.tzn.komentarzy.

http://www.filmiki.jeja.pl/2297,czeskie-disco.html

Syrenka na kacu 2010-12-14 17:47:02 Дареному коню во все пазы и отверстия заглядывать надо: не троянский ли? ) oraz w ramach swobody wypowiedzi cenzor szowinista blokował IP.

Jak Kogoś nie stać to nie pomaga biedniejszym! No chyba że sam woli umrzeć z głodu!

Daj namiar, a myslę że znajdzie się kilku ludzi co sami mało mają, ale pomogą - na GC nie licz - bo od gęsi owsa nie dostaniesz1 Pozdrawiam.

nie mam nie przeciwko takim akcja ale wystarczy się zastanowić ile dzieci jest w Polsce ile ich ucierpiało w powodzi i ile jest takich dzieci co na święta nic nie dostana bo rodzice pieniędzy nie maja dlaczego nie pomagamy swoim tylko robi się akcje dla pokazania się w dobrym świetle a w cale tak nie ma ja bym sam przyjął choć jeden drobny prezent dla mojego syna sam zarabiam na nasza trójkę i często jest tak ze od 1 do ostatniego nie wystarcza wiec dla organizatorów tej akcji zastanówcie się wesołych świąt dla wszystkich

Mam nadzieję że się spodobają prezenty!

Piszesz o sobie cienki bolku!

cienki, a nawet bardzo cieniutki to jest intelekt autora tego dowcipu!!!!!!!

Важен не подарок, а внимание данайцев

I tak jest w Polsce ze pomagają ci co nie maja bo na nasz rząd nie można liczyć jest mi wstyd za naszych Polskich polityków paczą jak tu można swoje kapsy nabić albo swoim bliskim wszystkie przepisy dostosowujemy do Uni a gdzie nasze wypłaty bo na dzień dzisiejszy zarabiamy jak żebraki

ARC CME - czy to skrót od artysta raczej cieńki cmentarny?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama