, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Hokej: Trzyniec bardzo blisko mistrzostwa Czech! (zdjęcia)
Kolejna przegrana Vitkovic to szansa na mistrzostwo dla Trzyńca. fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel 



Dodaj do Facebook

Hokej: Trzyniec bardzo blisko mistrzostwa Czech! (zdjęcia)

BARBARA ŚLIŻ
HC Oceláři Trzyniec znowu wygrywa! Piątkowy wynik 4:1 sprawił, że stan finałowych rozgrywek wynosi 3:0. Jeszcze tylko jedna wygrana i trzyniecka drużyna ma szansę po raz pierwszy w historii zdobyć mistrzostwo Czech.
Pierwsza tercja dla kibiców Trzyńca przebiegała bardzo nerwowo. Gdy pierwszy krążek wpadł do bramki rywali, kibice na chwilę zamarli. Na szczęście gorący doping sprawił, że Oceláři zremisowali po fantastycznym strzale Růžičky'ego. Jako ostatni krążek w bramce usadowił Peterek, najstarszy zawodnik HC Oceláři. Przed nim, w drugiej tercji, do bramki Vitkovic trafili jeszcze Polansky i Adamsky.

- Trzyniec idzie jak burza, drużyna ma charakter, mocne sportowe zacięcie i dzięki temu mam nadzieję, że sobotni mecz będzie ostatnim i zdobędą upragnione mistrzostwo, ale póki co nie zapeszajmy - mówi Marcin Bednarczyk, kibic HC Oceláři.

Składy drużyn:

HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Hrabal, Zíb, Lojek, Krajíček, Richter, Seman - McGregor, Varaďa, Bonk, Růžička, Kohn, Zagrapan, Květoň, Peterek, Hrňa, Koudelku, Polanský, Adamský, Polák.

HC Vítkovice Steel: Málek - Punčochář, Malík, Bartoň, Trnka, Ficenc, Vosátko, Ovčačík - Burger, Huna, Ujčík, Káňa, Klimek, Pohl, Húževka, Šedivý, Sýkora, Szturc, Strapáč, Vrána, Tomas.

W sobotę, 9 kwietnia, kolejny mecz. Kibice mają nadzieję, że ostatni. Spotkanie w ČEZ aréně rozpocznie się o 18.10.


Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

Foto

fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel
Komentarze: (14)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jezus Maria, ale to Pani poprawila...Zawodnik sie nazywa Ruzicka. Czyli po strzale Ruzicky chyba powinno byc? Czy sie myle? Bo piszac "po strzale Růžičky'ego" to tak, jakby on sie nazywal Růžičky, a nie Růžička.

Czyli jednak żelik z podbeskidzia.

Biedaku przykuty do komputera taty. Spadaj napinaczu śmieszny jestes wsiurku z podcieszynskiej wiochy. Tak kompleksów nie wyleczysz he he

A z jakiej racji ktokolwiek ma ponosić koszty na jakiś fusball. Mało nażelowanych cweli już biega? Znalazł się wielki sezonowy bandyta podbeskidzia.

Chodzi mi o wszelkie działania uzdrawiające poziom szkolenia młodzieży - przyszłych piłkarzy, sportowców w Cieszynie. Na co komu pisanie o hokejowej drużynie z czech ?! Walcie sie wąsate dupki ! Janusze z nalepionymi wąsami spadać na małysza wiesniako-buraki !

Ja kibicuje im nie tylko w momentach kiedy odnoszą sukcesy! Nie ma klubu w Cieszynie, więc kibicuję temu który jest najbliżej czyli Trzyńcowi, który jutro zdobędzie mistrzostwo!!!

Jak zwykle przy takich okazjach - "kibiców" sukcesu przybywa. Walcie sie z tym czeskim hokejem ! Stwórzcie lepiej warunki do trenowania piłki nożnej w Cieszynie a nie żeby dzieci musiały sie po okolicznych dziedzinach tułać - trenować :]

On sie nie nazywa Ruzicek. Po fantastycznym strzale Ruzicky ma byc, nie umieta paniczko odmieniac, czy co ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Ale do kogo ten apel? Do redakcji czy do zarządu klubu z Trzyńca?

Ocelari! Ocelari! Ocelari!

I niech się wali cała twoja rodzina między sobą jak w Dynastii ty ośle

Detonator weź posprzątaj pokój to cie mama pochwali i może ci wypożyczy "Szeregowca Dolota" na weekend.

Dzisaj Trinec wygra!!! Mecz oglądamy na telebimie w Trincu a później impreza i przywitanie drużyny O O OCELARI......

zdobędzie możliwość zorganizowania kolejnych meczów u siebie, pełne trybuny, pełna kas...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama