, wtorek 20 sierpnia 2019
Nowy bezpłatny informator dla mieszkańców Wisły
Aplikacja BLISKO jest od dziś bezpłatnym informatorem, zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Nowy bezpłatny informator dla mieszkańców Wisły

red./mat.pras.
Urząd Miejski w Wiśle uruchomił nową platformę komunikacyjną dla mieszkańców i turystów.

Aplikacja BLISKO jest od dziś bezpłatnym informatorem, zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. W jednym miejscu znajdować się będą ważne wydarzenia, imprezy, ostrzeżenia meteorologiczne czy utrudnienia w ruchu. Oprócz informacji z Wisły można śledzić wiadomości z innych serwisów tematycznych np. Child alert, informacje o wyłączeniach prądu, jakości powietrza, itp. Aplikacja zastąpi dotychczasowy system powiadamiania mieszkańców przez SMS.

"Aplikacja BLISKO jest świetnym, a przede wszystkim bardzo prostym narzędziem do komunikacji z mieszkańcami i turystami. Zainstalowanie zajmuje dosłownie kilka sekund. Naszym celem jest szybkie i atrakcyjne dotarcie z wszelkimi wiadomościami do naszych odbiorców, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie takiego kanału powiadamiania" - mówi Tadeusz Papierzyński - Kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu.

Aby pobrać aplikację kliknij w link:
https://www.sisms.pl/registration2/sender/6069020d/Miasto-Wisla

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama