, sobota 24 sierpnia 2019
Jaki mamy wpływ na przestrzeń publiczną?
Jaki mamy wpływ na przestrzeń publiczną? Jak budować w zgodzie ze środowiskiem? Co pozostawimy następnym pokoleniom? fot: DRDodaj do Facebook

Jaki mamy wpływ na przestrzeń publiczną?

red.
Jaki mamy wpływ na przestrzeń publiczną? Jak budować w zgodzie ze środowiskiem? Co pozostawimy następnym pokoleniom? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczy spotkanie z panią architekt Grażyną Kołder, które odbędzie się już 6 listopada w Restauracji „Eko Tradycja” (Cieszyn, ul. Bobrecka 15). Spotkanie organizowane jest przez Annę Kańską-Górniak i Sylwię Czakon, Restaurację „Eko Tradycja”, architekt Grażynę Kołder i Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu „11 nietuzinkowych postaci Cieszyna”.

Spotkanie dotyczyć będzie kilku tematów: przestrzeni publicznej – czym jest, jak ją postrzegamy, jaki mamy na nią wpływ; ekologii w praktyce – budownictwo energooszczędne, domy pasywne i architektura organiczna, w zgodzie ze środowiskiem, w trosce o nasze zdrowie i dobre samopoczucie; oraz wizji przyszłości – jaki świat zbudujemy i co pozostawimy następnym pokoleniom, czy osiągnęliśmy apogeum naszego rozwoju, quo vadis homo sapiens?
Przewidziane są również pytania z sali.
Program obejmuje również odsłonę portretu „W oknie kwiatów” autorstwa Sylwii Czakon.

Wstęp wolny. Mile widziane zgłoszenia bezpośrednio u organizatorów lub na FB, na tel. 608 49 30 42 (Grażyna Kołer), e-mail:biuro@archigra.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama