, poniedziałek 16 lipca 2018
Cieszyn: Utrudnienia dla kierowców!
Objazd zostanie poprowadzony ulicami Kolejowa - Stawowa.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Utrudnienia dla kierowców!

red./mat.pras.
W Cieszynie obecnie są realizowane trzy duże inwestycje: budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego, budowa wschodniej części ulicy Hajduka oraz budowa Galerii Stela. W związku z realizacją tej drugiej inwestycji w dniu 12 października br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Będzie ona polegać na zamknięciu skrzyżowania ulic Korfantego, Hajduka, Bielskiej. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Kolejowa - Stawowa.

- Na czas robót pojazdy komunikacji miejskiej będą skierowane z ul. Bielskiej na trasę objazdową przebiegającą ul. Korfantego do ul. Kolejowej, a ruch na odcinku robót będzie sterowany sygnalizacją wahadłową. - informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

UWAGA: autobusy, które zatrzymywały się przy Uniwersytecie jeżdżą teraz Stawową ! Na pewno jeździ tak LINEA, reszta pewno też jest przeniesiona.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama