, czwartek 17 stycznia 2019
Zawyżone ceny biletów - Transkom zapowiada zwroty
Oznacza to, że kilkaset młodych osób i nie tylko, płaci co mięsiąc o 24 zł za dużo za swój bilet.  fot: arch. prywatne JHDodaj do Facebook

Zawyżone ceny biletów - Transkom zapowiada zwroty

DR
O 24 zł więcej zapłacili pasażerowie linii Transkom, którzy swoje bilety miesięczne kupili w biurze Juvid Travel w Cieszynie. Osoby, które kupiły ten sam bilet, na tą samą trasę w biurze Transkom w Skoczowie mogli się cieszyć z niższej ceny.

Problemem zainteresował się jeden z czytelników, którego zdziwiła taka równica w cenach. - W kasach w Cieszynie i w Skoczowie bilety szkolne, np. na przejazd z Pruchnej Stadniny Koni do Cieszyna (i z powrotem) stosuje się analogicznie cenę 127,50 (Cieszyn) i 103,02 zł (Skoczów). - pisze w mailu do naszej redakcji.
Oznacza to, że kilkadziesiąt młodych osób i nie tylko, płaci co mięsiąc o 24 zł za dużo za swój bilet.

Na początku przewoźnik nie potrafił wyjaśnić skąd wzięła się taka różnica. Twierdził, że prawidłowa cena powinna wynosić 103,02 zł. Jednak po dokładnym zbadaniu sprawy okazło się, że był to błąd informatyczny. W cieszyńskim biurze cena została źle wprowadzona. Na szczęście prezes firmy Transkom postanowił zwrócić tą różnicę pasażerom. Każdy, kto posiada bilet z błędną ceną może zgłosić się do biura w Skoczowie i otrzymać zwrot pieniędzy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama