, środa 21 sierpnia 2019
Cieszyn: Ulica Mennicza przejezdna dla kierowców
Niebawem ma się rozpocząć kolejny etap robót.  fot: DRDodaj do Facebook

Cieszyn: Ulica Mennicza przejezdna dla kierowców

DR
Dobiega końca etap realizowany na ul. Menniczej, robót związanych z budową sieci ciepłowniczej w śródmieściu Cieszyna. Odcinek drogi od Menniczej 44 do skrzyżowania z ulicą Głęboką został właśnie otwarty dla ruchu kołowego. Prace trwają dalej na ulicy Głębokiej w okolicach Biblioteki Publicznej, tam jednak droga nie została zamknięta. Niebawem ma się rozpocząć kolejny etap robót.

Według harmonogramu, 8 maja miał się rozpocząć etap 3 robót. Jego zakres obejmuje ulicę Głęboką od budynku nr 34 w kierunku ul. Menniczej, i lewą stronę na skrzyżowaniu z ul. Menniczą. Roboty prowadzone będą przy całkowitym wyłączeniu z ruchu kołowego tego odcinka. Objazd ma zostać poprowadzony przez Stary Targ i ulicę Menniczą. Od strony Starego Targu do posesji nr 34 ma zostać zapewniony dojazd zaopatrzenia placówek handlowych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama