, piątek 10 lipca 2020
Cieszyn: Utrudnienia w ruchu na ul. Bobreckiej i Garncarskiej
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Cieszyn: Utrudnienia w ruchu na ul. Bobreckiej i Garncarskiej

red.mat.pras.
Cieszyn: Utrudnienia w ruchu na ul. Bobreckiej i Garncarskiej

Od dnia 5 maja 2020 roku na ulicy Bobreckiej na odcinku od ul. Jana Kochanowskiego do ul. Garncarskiej oraz na ulicy Garncarskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

W związku z realizacją przebudowy sieci cieplnej, od dnia 5 maja 2020 roku na ulicy Bobreckiej na odcinku od ul. Jana Kochanowskiego do ul. Garncarskiej oraz na ulicy Garncarskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Ulica Bobrecka na odcinku od ul. Jana Kochanowskiego do ul. Garncarskiej zostanie w dolnym odcinku wyłączona z ruchu kołowego – objazd do ul. Garncarskiej kierowany będzie przez Górny Rynek.

Ulica Garncarska na odcinku od ul. Bolesława Chrobrego do ul. Bobreckiej zostanie zawężona do jednego pasa ruchu – ruch jednokierunkowy od ul. Bolesława Chrobrego do ul. Wojciecha Korfantego.

Kierowcy skorzystać muszą z objazdu od strony ul. Wojciecha Korfantego w kierunku ul. Bolesława Chrobrego i Górnego Rynku będzie kierowany ulicami: Wojciecha Korfantego - Jana Kochanowskiego oraz Wojciecha Korfantego – Kolejowa – Wyspiańskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama