, wtorek 21 stycznia 2020
Sport na weekend... Mistrzostwa Europy Kobiet
W tym roku ranga rozstała podniesiona do Mistrzostw Europy!  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Sport na weekend... Mistrzostwa Europy Kobiet

red.
Już 20 maja (13:30) wystartują kwalifikacje do Mistrzostw Europy Kobiet w Motocrossie w Klasie EMX 65 i EMX 85, a dzień później (11:00) na Torze Motocrossowym w Cieszynie - Boguszowicach rozpocznie się prawdziwa rywalizacja!

W zeszłym roku rozegrano tu po raz pierwszy Puchar Europy Kobiet w Motocrossie. Impreza przyciągnęła ponad 50 zawodniczek z 21 krajów oraz wielu fanów. Jednak w tym roku ranga rozstała podniesiona do Mistrzostw Europy!

III Górski Półmaraton Wiślański

Kolejna edycja cyklicznej biegowej zabawy spod znaku Runner's World Super Bieg już w najbliższą niedzielę – 21 maja w Wiśle. Tak jak na wszystkich biegach RWSB – do wyboru będą dwa dystanse: półmaraton i bieg na 10 km. Trasa poprowadzona będzie na leśnych drogach i ścieżkach Beskidu Śląskiego, a rywalizacja rozpocznie się podbiegiem na Trzy Kopce.

Biuro zawodów czynne będzie na placu B. Hoffa w Wiśle w sobotę od 16:00 do 20:00, a w dniu biegu od 8:00. W dniu biegu będzie można się zapisać i zapłacić za start na miejscu. Opłata w niedzielę to 70 PLN + jednorazowa opłata za numer startowy chipem (z tym numerem możemy startować już we wszystkich pozostałych biegach RWSB). Do soboty włącznie wpisowe wynosi 50 PLN + 10 PLN za numer. Oczywiście Ci którzy mają już numery startowe, zapłacą tylko 50 PLN lub 70 PLN w dniu startu. Start w niedzielę o godz. 11:00.

Międzynarodowe Mistrzostwa Karate

Klub Sportowy Shindo z Cieszyna zaprasza na Międzynarodowe Mistrzostwa Cieszyna w Karate - Shindo Cup, który odbędzie się 20 maja w hali sportowej przy Al. Jana Łyska. Start o godzinie 9:30!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama