, sobota 28 marca 2020
Powstanie skwer w Drogomyślu
Roboty budowlane skweru w ramach projektu "Aktywni na granicy" mają potrwać do końca maja br. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Powstanie skwer w Drogomyślu

red.
Trwają prace budowalane przed Zespołem Szkół w Drogomyślu związane z powstaniem skweru. Działania odbywają się we współpracy z czeskim miastem Vratimov.

Z terenu będą mogli korzystać nie tylko uczniowie szkoły ale także mieszkańcy pogranicza oraz turyści. Ma on służyć również jako miejsce odpoczynku. Już niebawem, 19 maja odbędzie się pierwsze spotkanie uczniów z Drogomyśla i Vratimowa. Uczniowie drogomyskiej szkoły pojadą tam na Dzień Sportu. Natomiast kolejna okazja będzie już na początku czerwca podczas Międzynarodowcyh Rozgrywek Sportowych uczniów. Wspólne działania podjęte zostaną również podczas Święta Plonów i Dnia Regionalnego w Drogomyślu. Będzie to okazja dla mieszkańców Gminy Strumień do poznania partnerskiego miasta.

Roboty budowlane skweru w ramach projektu "Aktywni na granicy" mają potrwać do końca maja br.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama