, wtorek 11 sierpnia 2020
II Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA!
17 września w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie, po raz drugi zostanie zorganizowany Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA. fot: Szarża MMA CieszynDodaj do Facebook

II Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA!

BW
II Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA!

Organizatorzy Memoriału Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA zapraszają na drugą edycję międzynarodowego wydarzenia - Galę Mieszanych Sztuk Walki, która odbędzie się 17 września 2016 roku. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne!

17 września w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie, po raz drugi zostanie zorganizowany Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora - Szarża MMA. Ubiegłoroczna edycja Gali Mieszanych Sztuk Walki cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej Cieszyna, wzięło w niej udział ponad tysiąc osób.

- Te motywujące do działania wyniki, sprawiły, że tegoroczne przygotowania do Gali rozpoczęliśmy z dużym wyprzedzeniem - podaje w rozmowie z naszą redakcją Marcin Strządała, organizator wydarzenia. - Ponadto MMA jest uznawana za jeden z najbardziej widowiskowych sportów na świecie, dlatego jesteśmy przekonani, że ze względu na międzynarodowych charakter wydarzenia i udział w nim cieszyńskich zawodników z klubu sportowego Octagon Team Cieszyn, Gala przyciągnie wielu kibiców - dodaje.

MMA czyli mieszane sztuki walki są dyscypliną sportową, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy użyciu dozwolonych technik. Podczas tego widowiska sportowego walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach i maksymalnym ograniczeniu ryzyka śmierci oraz trwałych obrażeń ciała.

Memoriał jest poświęcony pamięci Adolfa „Bolko Kantora” - niezwykłej postaci polskiego sportu. „Bolko” był wielokrotnym mistrzem Polski w boksie, w wadze półciężkiej. Oprócz boksu uprawiał również lekką atletykę i sportową turystykę górską. Zasłynął także jako działacz społeczny i organizator wielu imprez sportowych. Pochodził z Suchej Górnej.

Na profilu społecznościowym wydarzenia znajdujemy informację, że ambasadorem Szarży MMA w Cieszynie został Jan Blachowicz - wielokrotnie tytułowany zawodnik mieszanych sztuk walki wagi półciężkiej, urodzony w Cieszynie, związany z miejscowym klubem MMA. W wydarzeniu weźmie także udział Michał META Mankiewicz - urodzony w Cieszynie, obecny trener tutejszego klubu sportowego Octagon Team Cieszyn, który w trakcie I Memoriału Adolfa „Bolko” Kantora zwyciężył walkę z Vytautas Sadauckas - zawodnikiem pochodzącym z Litwy.

17 września w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie do walki przystąpi mistrz Polski MMA z 2014 - Tomasz Wawrzyczek. Octagon Cieszyn reprezentować będą również Dawid Kareta, który posiada niebieski pas BJJ oraz Kamil Kabiesz. - W tym roku dołożymy wszelkich starań, aby Szarża MMA była znakomitą atrakcją dla cieszyńskich kibiców, którym chcemy zapewnić emocje na najwyższym poziomie - podkreśla Strządała.

Bilety na II Szarżę MMA dostępne są na stronie Kupbilet.pl oraz w salonach Empik i STS. Jeden z nich znajduje się na cieszyńskim Rynku.

[Aktualizacja: 11 września, 2016 godz. 8.00]

Przedstawiamy kartę walk II Memoriału Adolfa „Bolko” Kantora Szarza MMA.

WALKA WIECZORU 66kg Tomasz Wawrzyczek (Octagon Team Cieszyn) vs Mateusz Grzelec (Silesian Cage Club Katowice)

61kg Kamil Kabiesz (Octagon Team Cieszyn) vs Taras Titarenko (Spartakus Rzeszów/Charakterni Tarnopol UKR)

84kg Jacek Owczarz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Walerij Izanski (Spartakus Rzeszów/ Charakterni Tarnopol UKR)

66kg Dawid Kareta (Octagon Team Cieszyn) vs Szymon Biłas (Spartakus Rzeszów)

80kg Michał Murawski (Octagon Team) vs Tomasz Pałka (Silesian Cage Club Katowice)

61kg Patryk Martynik (Octagon Team Cieszyn) vs Szymon Rakowicz (Inżbud Rybnik Octagon Team Żory)

54kg Ola Wojtusiak (Octagon Team Cieszyn) vs Andżelika Węgrzyn (Fight Club Bytom)

61kg Kacper Kaczmarek (Octagon Team Cieszyn) vs Simon Bruknar (Gauner Club Jihlava CZE)

70kg Przemysław Tokarz (Octagon Team) vs TBA

- W walce wieczoru wystąpi będący obecnie w najlepszej formie z cieszyńskich zawodników Tomasz Wawrzyczek który zmierzy się z reprezentantem Silesian Cage club Katowice Mateuszem Grzelcem. Tomek który z racji swojej siły i wykonywaj pracy, na co dzień jest górnikiem, otrzymał przydomek Kilof, będzie chciał po raz kolejny pokazać przed Cieszyńską publicznością ze gotowy jest na coraz większe wyzwania - mówi Marcin Strządała. Pozostałe walki zapowiadają się równie emocjonująco zawodnicy Octagon Team Cieszyn zmierzą się z wojownikami z renomowanych polskich oraz zagranicznych klubów, dlatego warto obejrzeć to wydarzenie na żywo - dodaje.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Super wiadomość - transmisja z II Memoriału Adolfa Bolko Kantora - Szarża MMA, będzie na żywo tutaj: http://livestreamy.pl/ii-memorial-adolfa-bolko-kantora/ ?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama